Soru: Enes Batur Hangi Lisede Okudu?

Enes Batur hangi lisede okuyor?

Erzurum’dan sonra Enes Batur ‘un ikinci durağı Antalya oldu. Antalya’ya gelindiğinde Enes Batur 2. Sınıfta okumaktaydı. İlkokulu Leyla Kahraman Sevim Ertenü okulunda okuyan Enes Batur, liseyi Kepez Anadolu Lisesi ‘nde okudu.

Enes Batur üniversitede ne okudu?

Enes Batur, Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde bir süre eğitim almış, YouTube kariyeri gelişince yüksek eğitimine Nişantaşı Üniversitesi ‘nin Sinema ve Televizyon bölümünde devam etmiştir.

Enes Batur hangi ülkede doğdu?

Hayatı ve kariyeri Yılmaz, 1993 yılında Adana’da doğdu. Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olan Yılmaz, Türkiye Kano milli takımı lisanslı sporcusudur ve çeşitli kulüplerde yarışmalarda derece elde etmiştir. Deli Mi Ne?

Fenomen Enes Batur Kimdir?

Enes Batur Sungurtekin (9 Nisan 1998; Ankara), Türk YouTuber, oyuncu ve şarkıcıdır. Haziran 2021 itibarıyla Türkiye’nin en çok abonesi bulunan bireysel YouTube kanalının sahibidir. Eğlence, video günlüğü ve meydan okuma türü videolar çekmektedir.

Orkun Işıtmak ne okudu?

Orkuncan Işıtmak (d. 8 Ocak 1996; İzmir), Türk YouTuber. İstanbul Üniversitesi’nde İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde okumaktadır. 2012 yılından itibaren eğlence ve oyun içerikli videolar çekmektedir.

Fatih Sungurtekin ne iş yapıyor?

Enes Batur’un babası Fatih Sungurtekin ‘dir ve emekli bir polis memurudur.

Enes Batur ne iş yapıyor?

Tugay Gök 26 yaşında ve Adanalıdır. İstanbul’da yaşayan Tugay Gök, Youtube ve sosyal medya fenomenidir. Youtube kanalı bulunan ünlü ismin 2.87 milyon abonesi vardır. Tugay Gök, genellikle eğlenceli videolar çekiyor.

You might be interested:  Lisede Hangi Derse Hangi Defter?

Enes Batur un babası kimdir?

Türkiye’de en çok takipçiye sahip YouTuber’ların başında gelen Enes Batur, YouTube Topluluk Kuralları’nı ihlal etmesi nedeniyle ceza aldı. Sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamayla söz konusu yasağı duyuran Batur, yüklemek istediği videonun ise 15 milyon aboneye özel bir içerik olduğunu açıkladı.