Yay Burcu Doğum Günü? (Solution)

Yay (astroloji)

Yay
Doğum Tarihleri 22 Kasım – 21 Aralık
Zodyak Elementi Ateş
Zodyak Dörtlüsü Değişken
Gezegeni Jüpiter

3

Yay burcu hangi tarih arası?

Yay burcunda doğan kişilerin doğum tarihleri ise 22 Kasım ile 21 Aralık tarihleri arasında olmaktadır. Bu tarihler arasında doğan kişilerin burçları Yay olmaktadır.

Yay burcu hangi burçla?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

Yay neyi temsil eder?

Ok sürekli yukarıları, gökleri ve yaratıcı gücü işaret eder. Mitolojik sembolizminde olduğu gibi, Yay Burcu şu an ve burada olanın ötesinde olanlarla ilgilidir. Zodyak’ta en geniş ilgi alanına sahip burç Yay ‘dır. Yay ‘ın dışarıya verdiği duygu iyimserlik, güven, inançtır.

Yay burcu hangi grup?

Burçlar ateş, toprak, hava ve su olmak üzere 4 gruba ayrılmıştır. Ateş burçları Koç, Aslan ve Yay burcu; Toprak burçları Boğa, Başak ve Oğlak; Hava burcu İkizler, Terazi ve Kova, Su burcu Akrep, Balık ve Yengeç burçlarından oluşmaktadır. Doğum tarihi ve aya göre hangi gruba ve burca ait olduğunuzu öğrenmeniz mümkün.

You might be interested:  Doğum Günü Pastasına Girilen Yaş Mı Yazılır? (Solved)

Yay burcu hangi özelliklere sahiptir?

Yay burcu insanları içtenlikleri ve iyimser yaşam görüşleri ile tanınırlar. Gençliklerinde dikkatsiz, heyecanlı ve geleneklere aykırı davranışlar içinde olsalar da, geçmiş yanılgılarından en çok ders alan kişiler bu burçtan çıkar. Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır.

Yay burcu kadının özellikleri nelerdir?

Yay burcu kadını, becerikli ve yetenekli bir kişiliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde pek çok işte başarılı olur. Özellikle de felsefi konulara ayrı bir ilgisi vardır. Heyecanlı ve iyimser bir yapıya sahip olan yay burcu kadını, gençlik dönemlerinde dikkatsiz ve geleneklere aykırı hareket eder.

Yay burcu hangi burçlar evlenmeli?

Yardımsever ve sevgi dolu olan Yay burçları; İkizler, Terazi, Balık ve Yay ile sevgili olabilirler fakat bu ilişkiler evliliği sürdürebilecek kadar sağlam yapılı değildir. Bir Yay burcunun uzun ömürlü evliliğinin anahtarı, Koç ve Aslan burçlarının ellerinde saklıdır.

Yay kiminle evlenmeli?

Eğlenmeyi çok iyi bilen yay burcu ikizler gibi eğlenceli bir burçla bir araya geldiği zaman da ortalık bir anda şenlenir. Bu iki burcun frekansları çok iyi tutar. Bu nedenle de bu burçlarla evlilik gerçekleştirdiği zaman uzun soluklu ve mutlu olur. Yay burcunun bir diğer en iyi anlaştığı burç ise, terazi burcudur.

Yay burcu kiminle evlenmeli?

Yay kadınları flörtleşmeyi ve flörtöz erkekleri sever. Yay burcu kadınları kendileri gibi ateş grubu burçları ile iyi anlaşır. Ateş grubu burçları; koç, yay ve aslandır. Ateş grubu ile birlikte yay burcu kadınları hava grubu burçları ile de iyi anlaşırlar.

Yay burçları şanslı mıdır?

Yay burcunda doğanlar için şans doğuştan beraberlerinde getirdikleri bir kavramdır. Şanslı doğarlar ve çevrelerine şans getirirler. Yönetici gezegeni olan Jüpiter şans ile özdeşleştirilmiştir. Doğum haritasında bulunduğu evle ilgili konularda şans getiren Jüpiter bu evin mensuplarının doğuştan yanındadır.

You might be interested:  Doğum Günü Hediye Kutusu Hazirlama? (Question)

Yay burcu hangi spor?

Spor konusunda da çok kararsız olan yaylar, genelde salon sporlarında daha başarılı. Buz pateni, eskrim, güreş gibi farklı alanlara yönelebilirler.

Yay burcu kadını neleri sever?

Yay burcu kadınları entellektüel, bilgili ve çekici kişilerdir. – Maceracı ve entellektüel erkekler her zaman ilgisini çeker. – İyi eğitim almış, öğrenimleri yüksek bilgili erkeklerden hoşlanırlar. – Özellikle eğitime çok önem verirler.

Yay burcu zeki midir?

Yay Burcu: Zaten çok zeki olan Yay burcunun içindeki bu öğrenme aşkı, onun ilgisini çeken her konuyu derinlemesine öğrenmesine neden olur. Meraklı Yay burcu, gezerken öğrenir, okurken öğrenir, izlerken öğrenir. Her fırsatta öğrenir. Öğrendiklerini de her fırsatta satar.

Kova burcu nasıl bir insan?

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

Aylara göre hangi burçlar?

12 burç ve tarihleri aşağıdaki gibidir:

  • Oğlak burcu tarihi: 22 Aralık – 20 Ocak.
  • Kova burcu tarihi: 21 Ocak – 19 Şubat.
  • Balık burcu tarihi: 20 Şubat – 20 Mart.
  • Koç burcu tarihi: 21 Mart – 20 Nisan.
  • Boğa burcu tarihi: 20 Nisan – 20 Mayıs.
  • İkizler burcu tarihi: 21 Mayıs – 21 Haziran.