Winx Stella Doğum Günü? (Correct answer)

Stella ne Perisi Winx?

Stella. 1. sezonda 17 yaşındadır. Güneş’in ve Ay’ın gücünü kullanır. Parlak Güneş perisidir.

Winx Perileri Hangi gün doğdu?

Doğum günü 16 Aralıktır.

Winx hangi sırayla izlenmeli?

Dönüşümleri sırayla: Magic Winx (1., 2. ve 3. sezon), Charmix (2. sezon), Enchantix (3.,4. ve 8. sezon ve 1. film), Peri tozu(3. sezon), Mini Winx (3. ve 4. sezon), Believix(4. sezon ve 2. film), Speedix (4. sezon), Tracix (4. sezon), Zoomix (4. sezon), Sophix (4. sezon), Lovix (4. sezon), Harmonix (5. sezon), Sirenix (

Winx Aisha ne perisi?

Gözleri mavi ışıltılarla dolu Su Perisi Aisha, bitkiler âleminin dilinden iyi anlayan Toprak Perisi Terra, canlıların tüm duygularını hissedebilen Zihin Perisi Musa, görünmez olabilen gösterişli Işık Perisi Stella ve Alfea’ya insanların dünyasından gelen Ateş Perisi Bloom.

Winx Terra ne perisi?

Dizide Bloom ateş, Terra doğa, Aisha su, Musa zihin, Stella ise parlak güneş perisi olarak karşımıza çıkıyorlar.

Tecna ne perisi?

Magix’e Hoşgeldiniz! Tecna, Teknoloji’nin Koruyucu Perisi ve Alfea’nın eski bir öğrencisidir. Grubun bilim uzmanıdır.

Winx Club Hangi Kanalda Saat Kaçta 2021?

1 Mayıs’tan itibaren Planet Çocuk (Sony Çocuk)’ta! Yeni görevler, yeni kıyafetler, muhteşem şarkılar ve yeni Onyrix dönüşümü hepsi Winx Dünyası’nın eski ve yeni düşmanlarıyla savaşmak için! Sakın kaçırma! Winx Dünyası’nın yepyeni kliplerini her gün Resmi YouTube Kanalı’nda izleyebilirsin!

You might be interested:  Almanca Doğum Günü? (Perfect answer)

Winx Club Flora kim seslendiriyor?

O isim Ahmet Taşar.

Winx Club Daphne kim?

Veliaht Prenses Daphne, Kral Oritel ve Kraliçe Marion’un büyük kızı ve Bloom’un ablasıdır. Ayrıca, Alfea’da da Sihir Tarihi öğretmenidir.

Winx dizisi kac bolum?

22 Ocak 2021 itibari ile Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan dizi, Winx Club adlı çizgi filmin dizisi olarak ortaya çıktı. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizinin bölüm süreleri ise 47 ila 53 dakika arasında değişiklik gösteriyor.

Winx yaratıcısı kim?

“Aslında beni kimse tanımaz ama perilerimin adlarını ezbere bilirler” diyor Winx Club’ın yaratıcısı, İtalyan animasyon dahisi Iginio Straffi.

Winx Club nerede çekildi?

Dünya çağında geniş bir fan kitlesi bulunan animasyon dizi Winx Club ‘ın Netflix için çekilen dizisinin başrolleri belli oldu ve çekimleri İrlanda’da başladı.