Winx Flora Doğum Günü? (TOP 5 Tips)

Winx Aisha ne perisi?

Gözleri mavi ışıltılarla dolu Su Perisi Aisha, bitkiler âleminin dilinden iyi anlayan Toprak Perisi Terra, canlıların tüm duygularını hissedebilen Zihin Perisi Musa, görünmez olabilen gösterişli Işık Perisi Stella ve Alfea’ya insanların dünyasından gelen Ateş Perisi Bloom.

Winx Avalon kim?

Avalon: Büyü Felsefesi öğretmenidir. DuFour: Görgü Kuralları öğretmenidir.

Winx hangi sırayla izlenmeli?

Dönüşümleri sırayla: Magic Winx (1., 2. ve 3. sezon), Charmix (2. sezon), Enchantix (3.,4. ve 8. sezon ve 1. film), Peri tozu(3. sezon), Mini Winx (3. ve 4. sezon), Believix(4. sezon ve 2. film), Speedix (4. sezon), Tracix (4. sezon), Zoomix (4. sezon), Sophix (4. sezon), Lovix (4. sezon), Harmonix (5. sezon), Sirenix (

Winx Club Hangi Kanalda Saat Kaçta 2021?

1 Mayıs’tan itibaren Planet Çocuk (Sony Çocuk)’ta! Yeni görevler, yeni kıyafetler, muhteşem şarkılar ve yeni Onyrix dönüşümü hepsi Winx Dünyası’nın eski ve yeni düşmanlarıyla savaşmak için! Sakın kaçırma! Winx Dünyası’nın yepyeni kliplerini her gün Resmi YouTube Kanalı’nda izleyebilirsin!

Winx Terra ne perisi?

Dizide Bloom ateş, Terra doğa, Aisha su, Musa zihin, Stella ise parlak güneş perisi olarak karşımıza çıkıyorlar.

Winx Club Bloom kimin kızı?

Prenses Bloom, Domino’nun prensesi ve aynı zamanda koruyucu perisidir. Ejder Ateşi’nin de koruyucusudur. Kral Oritel ve Kraliçe Marion’un kızıdır. Tanıtılan ilk karakterdir ve ayrıca Selina’nın da eski bir arkadaşıdır.

Winx Club kaç sezon oynadı?

Ben Dalgalar Perisi Layla! Ben Andros gezegeninin prensesiyim ve ailemi Kral Teredor ve Kraliçe Niobe yi çok seviyorum.