Vialand Doğum Günü Ücretsiz Mi?

Vialand kaç yaş ücretsiz?

Ünitelerde yer alan yazılı uyarı ve sınırlamalara ve görevlilerin sözlü uyarılarına uymanız zorunludur. 13. Refakatçiler beraberindeki kişilerden sorumludurlar ve 15 yaşından küçük ziyaretçilerin parka tek başına girmelerine izin verilmez.

Vialand doğum günü ücretsiz mı?

Vialand gişelerinden ya da www. vialand.com adresindeki doğum günü formunu doldurarak, doğum gününde kimliği ile gelen tüm misafirler, Vialand Tema Park’a ücretsiz giriş yapabilecekler

Vialand bileti nereden alınır?

1. Kampanyalı biletler sadece www. vialand.com’dan satılmaktadır.

Isfanbulda neler var?

Vialand nefeskesen, Saray Salıncağı,Vialand roller coaster, 360, Viking, Adalet Kulesi, Zıp Zıp Kanguru, Bir Zamanlar İstanbul, Bulut Ekspresi, Çarpışan Arabalar, Cesur Sürücüler, Mini Kule, Uçan Çocuklar, Angry Birds Çılgın Yolculuk, Sihirli Oda, Ice Age, Atlı Karınca, Çılgın Nehir, Jet Ski, Kahraman İtfaiyeciler,

Vialand ne kadar 2020?

İçerisinde birbirinden değişik üniteler bulunan Vialand İstanbul’da giriş fiyatları da her geçen yıl değişmektedir. 2020 yılı itibarıyla Vialand Tema Park giriş ücretleri gişeden alındığında 99 TL üzerinden satışa sunulmaktadır.

Vialand Tema Park ne zaman açılacak?

Eyüp’te 600 dönüm alan üzerinde hayata geçirilen Vialand projesinin 23 Nisan’a kadar açılması planlanıyor

Vialand öğretmenlere ücretsiz mi?

Öğretmenler, Vialand Tema Park’ın hediyesinden faydalanmak için öğretmen kimliği, eğitimci belgesi veya okulundan, bağlı olduğu eğitim kurumundan aldığı belgeyi göstererek Vialand Tema Park’a ücretsiz giriş yapabilecek. Öğretmenlerin yanlarında getirdikleri tüm yakınları da yüzde 50 indirimden faydalanabilecek.

You might be interested:  Facede Doğum Günü Gizleme? (Solved)

Vialand Tema Park kaç yaş sınırı?

Roller coaster olarak yapılan ve heyecan, adrenalinin tavan yapacağı ünitelerden birisidir. Bu adrenalin deposu olan üniteye 13 yaş üstü çoğu insan katılabilir. Ancak 13 yaş üstü olma sınırın yanında bir boy sınırı vardır. Vialand Nefeskesen boy sınırı ise 140 cm ile sınırlıdır.

Vialand 2021 Açık mı?

Vialanda hafta içi normal zamanlarda yani kısıtlamanın bulunmadığı dönemlerde açıktır. Ancak hafta sonu yani yarın mesela kapalıdır. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü normalde açık; ancak 29 ve 30 Mayıs 2021 tarihli yasak olduğu için kapalıdır.

Isfanbul tema park bilet ne kadar?

İsfanbul Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti 2020 Zindan & JunglePark & Safari: 30 TL. Jungle Park: 20 TL. Zindan: 15 TL. Safari: 15 TL.

Tema Park içinde neler var?

Genel Kurallar

  • Atlı Karınca.
  • Bir Zamanlar İstanbul.
  • Bulut Ekspresi.
  • Cesur Sürücüler.
  • Nefeskesen.
  • 5D Little Dolphin.
  • King Kong.
  • Maceraperest.

Temaparkta neler var?

Oyun Dünyası bölümünde Minik Kaşifler, Minik Yarışçılar, Gelin Oynayalım, Neşeli Çiftlik, Mini Kule, Kahraman İtfaiyeciler, Küçük Madenciler, Hayal Makinesi, Atlı Karınca, Çarpışan Arabalar ve Uçan Çocuklar isimli eğlence üniteleri bulunuyor. Her yaştan çocuk için aileleriyle birlikte güzel zaman geçirilecek bir bölüm.

Tema Park Ne Zaman Açılacak 2021?

İsfanbul Tema Park 29 Haziran’da açılıyor.