Ünlülerden Doğum Günü Mesajı Uygulaması? (Solution found)

Fideyo nedir?

Fideyo hayranı olduğunuz ünlülerden, kendinize veya sevdiklerinize kişiselleştirilmiş video almanızı sağlayan harika bir web sitesidir.:) Aynı zamanda kendiniz için de motive edici ve havalı bir video almanızı kimse engelleyemez:) Fideyo ‘da talep edebileceğiniz videoların sınırı sizin yaratıcılığınız!

CLAP uygulaması nedir?

Clap, kendiniz veya sevdikleriniz için ünlülerden kişisel video mesaj almanızı sağlayan bir platformdur. Çok sevdiğiniz oyuncular, müzisyenler, komedyenler, sporcular, fenomenler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Çiçek Sepeti CLAP ne demek?

ÇiçekSepeti ‘nin yeni uygulaması Clap işte tam olarak bunu sağlar! Clap, kendiniz veya sevdikleriniz için ünlülerden kişisel video mesaj almanızı sağlayan bir platformdur.

Fideyo nasıl kullanılır?

Fideyo ‘nun gelir modeli ise tamamen ünlülerin satışları üzerinden aldığı komisyon üzerine kurulu. Kullanıcılar, web sitesini ziyaret ederek üyelik gerektirmeden ünlüye direkt olarak mesaj yazabiliyor; 15 saniye ile 1 buçuk dakika arasında videolar talep edebiliyorlar.

Fideyo kimin?

2019’un mart ayında Efe Hızır, Gökhan Kazar, Doruk Demirsar ve Burcu Seyhan tarafından hayata geçirilen Fideyo, 4 kişilik ekip tarafından 9 aylık bir sürede geliştirildi.

Fideyo kaç günde?

Fideyo Nedir? Fideyo hayranı olduğunuz ünlülerden, kendinize veya sevdiklerinize kişiselleştirilmiş video almanızı sağlayan harika bir web sitesidir.:) Hayranı olduğunuz ünlüden isminize ve isteğinize özel videonuz, siparişinizi oluşturulduktan sonraki 3. günün gecesi saat 23:59’a kadar tarafınıza teslim edilir.

Popile com nedir?

Popile da tıpkı Fideyo gibi ünlüler ve hayranlarının etkileşime geçmesini sağlayan bir platform olarak faaliyet gösteriyor. Ancak Popile, her siparişte kendi payının bir kısmını anlaşmalı olduğu sivil toplum kuruluşlarına bağışlıyor.