Travis Scott Doğum Günü? (Solution)

Travis Scott nerede doğdu?

Travis Scott ‘un Fortnite ‘a Dönüşü ICYMI: Travis Scott ‘un mağaza bölümü güncellendi ve 2 OLASI çıkış tarihi 23 Nisan, yani etkinlikten tam olarak 1 yıl sonra VEYA 30 Nisan, yani Travis Scott ‘un Doğum Günü!

Travis Scott nereli?

Dünyaca ünlü isimler Rihanna ve Kylie Jenner ile birliktelikleri ile son dönemlerde sıkça gündeme gelen rapçi Travis Scott, 1992 yılında Amerika, Teksas’ta dünyaya gelmiştir. Kylie Jenner ile birlikteliğinden 1 Şubat 2018 doğumlu Stormi Webster isminde bir kızı vardır. Yaşantısını Los Angeles’ta sürdürmektedir.

Kylie hamile mi?

Rap şarkıcısı Travis Scott ile birlikteliğinden üç yaşında Stormi Webster adında bir kızı olan Kylie Jenner, ikinci çocuğuna hamile. 24 yaşındaki reality show yıldızı, yeni bir hamilelik fotoğrafı paylaştı. Jenner ile 30 yaşındaki şarkıcı Travis Scott, 7 Eylül’de hamilelik haberini duyurdu.

Stormi Webster kimin çocuğu?

Kylie Jenner ve Travis Scott’ın kızları Stormi Webster dün 2 yaşına girdi.

Stormi Webster ne zaman doğdu?

Ama tabii, 20 yaşında hamile kalınca ailesi kameralardan uzak kalma kararına saygı duydu belli ki. İyi de yaptılar bence.

Astroworld ne oldu?

Astroworld isimli müzik festivalinde dünyaca ünlü rapçi Travis Scott’ın sahne aldığı sırada yaşanan izdihamda 8 kişi hayatını kaybetmiş, yüzlerce kişi de yaralanmıştı. ABD’de infial yaratan olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Acosta’nın rap müziğini ve Travis Scott’u çok sevdiği de aktarıldı.

Travis Scott ne kadar zengin?

Ünlü Rapçi Travis Scott ‘ın Değeri 23.5 Milyon Dolar Lüks Malikanesini Görünce Yutkunamayacaksınız.