Tolga Akış Doğum Günü?

Tolga Akış kaç doğumlu?

Tolga Akış 1984 yılında Bursa’da doğdu.

Zeynep Bastik kaç yasında?

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993’te Çanakkale’de doğdu. Üç yaşındayken ailesi İzmir’e taşınınca ortaokul ve liseyi burada tamamladı.

Zeynep Bastıkın kocası kaç yaşında?

Tolga Akış 1984 yılında Bursa’da doğdu.

Zeynep kaç yaşında?

Şarkıcı Zeynep Bastık, üç yıldır birlikte olduğu Tolga Akış ile dünyaevine girdi. Çeşme’de nikah masasına oturan çiftin düğününe ünlü isimler de katıldı. Zeynep Bastık (27), reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan sevgilisi Tolga Akış (37) ile evlendi.

Zeynep bastık nasıl ünlendi?

Rapçi Ezhel’in “Felaket” adlı şarkısına yaptığı cover ile çıkış yakaladı. Bu cover dışında Fikri Karayel, Harun Kolçak, Ümit Sayın gibi isimlerin şarkılarını seslendirdi ve YouTube üzerinden yayımladı. Bu cover’lar tanınmasında etkili oldu.

Zeynep Bastik aslen nereli?

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993’te Çanakkale’de doğdu. Üç yaşındayken ailesi İzmir’e taşınınca ortaokul ve liseyi burada tamamladı. Anneanne tarafından Arnavut kökenlidir. 2010’da İzmir’de cover grubu “Jackpot” ile profesyonel müziğe başladı.

Zeynep Bastık ailesi nereli?

8 Temmuz 1993 tarihinde Çanakkale’de dünyaya geldi. Zeynep Bastık anne tarafından aslen Arnavuttur. 3 yaşındayken ailesiyle birlikte İzmir’e taşındı. Ortaokul ve liseyi burada okudu.

Zeynep Bastık kac kilo?

Adı Mutluluk ve Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizilerde yer alarak oyunculuk kariyerine de adım atmış olan Zeynep Bastık, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde İrem karakterini canlandırmaktadır. Zeynep Bastık 1.65 metre boyunda, 53 kilo ve Yengeç burcudur.