Mango Doğum Günü Indirimi? (Correct answer)

Mango doğum günü indirimi var mı?

Mango yeni üyelere ilk alışverişlerinde %10 indirim kodu sunuyor. Mango doğum günü indirimi nedir? Mango ‘da doğum gününüzde 15 gün boyunca geçerli olacak 1.000 Like kazanacaksınız.

Mango indirim kaç gün?

İlk siparişinizde %10 indirim Kodun geçerlik süresi, üyelikten itibaren 30 gündür. Tek kullanımlıktır. Herhangi bir başka teklif, indirim veya promosyon için geçerli değildir.

Mango Like indirimi ne kadar?

Mango likes you indirimi nedir? Yaptığınız her alışverişle Like kazanırsınız (1 TL alışveriş = 2 Like. İndirim elde etmek için 0,05 TL’ya eşdeğer en az 10 Like ‘a ihtiyacınız var. Yani, örneğin, 200 Lkei 1 TL’ya eşittir.

Mango 10 Likes ne demek?

Mango ‘da hesabın var mı? O zaman zaten kulübün üyesisin. Mağazadan veya online yaptığın her 5 TL’lik alışverişte 10 like kazan. Mango likes you’nun parçası olmak, bir topluluğun parçası olmak demektir.

Mango Black Friday indirimi ne zaman 2021?

Mango Black Friday 2021 indirimleri bu sene 26 Kasım Cuma günü başlayacaktır.

Zara yaz indirimi ne zaman 2021?

Zara yaz indirimi 2021 yılında da inditex grubu ile birlikte Temmuz ayının ilk perşembe günü olacak.

Internet siteleri ne zaman indirime girer?

Ocak-şubat ve mart aylarında kış sezonu ürünleri indirime girer. “Nasılsa bahar geliyor, ne işime yarayacak kış ürünleri” diye düşünmeyin ve gelecek seneye yatırım yapın. Aynı şekilde ağustos sonu ve eylül ayı da yaz sezonu indirime girer. Bu tarihlerde de bir sonraki yaz için alışveriş yapabilirsiniz.

You might be interested:  Doğum Günü Mesajları Ablaya Özel? (Question)

Mango kaç taksit yapıyor?

Mango mağazasından yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 8 taksittir.

Mango kodu nedir?

6.3. Evden alım hizmeti ile değişimler ve/veya iadeler Bunu talep etmek için 444 99 99 numaralı telefonu aramanız ve 8 haneli sipariş numarasını (örneğin: B3J52U00) ve Mango ‘nun kodunu (300363012) belirtmeniz gerekecektir.