Kova Burcu Doğum Günü?

Kova (astroloji)

Kova
Doğum Tarihleri 21 Ocak – 19 Şubat
Takımyıldızı Kova
Zodyak Elementi Hava
Zodyak Dörtlüsü Sabit

5

2021 Kova burcunu neler bekliyor?

2021 sizin için geleceğe yönelik çok önemli bir referans yılı olacak. 2018’den bu yana yaşadıklarınızı düşünürsek, yeni bir doğuş yaşayacağınızı söylemek abartılı olmaz. Önemli gezegenler, Jüpiter ve Satürn burcunuzda yepyeni bir döngü başlatırlarken, siz de önemli adımlar ve başlangıçlar içinde olacaksınız.

Kova ne Grubu burcu?

22 Ocak tarihi Oğlak, 19 Şubat tarihi ise Balık burcu ile ortak alınan tarihlerdir. Kova burcu hava grubuna dahildir. Hava grubu burçların zihinsel yapıyı temsil ettiği düşünülmektedir. Hava grubundaki burçlar aktif ve eril burçlardır.

Kova Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

Kova burcu hangi ay 2021?

Yılın başında Satürn ve Jüpiter’in kavuşumu ve uzun bir süre birlikte hareket etmesi ile büyük dönüşümü 2021 yılının başlarında hissedeceksiniz. 11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile hayatınızdaki tüm başlangıçlara başlıyor olacaksınız.

You might be interested:  6 Yaş Doğum Günü Hediyesi? (Solution found)

2020 Kova burcu için nasıl geçecek?

2020 yılı hayatınıza güçlü duyguları taşımaya hazırlanıyor. Bu zamana kadar tatmadığınız duygular tadarken, kendinizi de çok daha güçlenmiş ve hedeflere odaklanmış bulacaksınız. Yaşadığınız tüm sıkıntıları bu yıl arkanızda bırakacaksınız. Gönlünüz feraha kavuşuyor.

Kova burcu ne zaman evlenecek?

Kova Burcu Özgürlüğüne düşkün olduğu kadar evlilikte eşine de özgür alan şansı tanıyan kovalar, en yakın arkadaşını bulduğu an evlilik kararı alabilir fakat ideal evlilik yaşları 25 yaş sonrasıdır.

Burçlarda element nedir?

Doğada bulunan ve doğayı şekillendiren temel 4 element olduğu gibi, astrolojide de burçlar 4 element grubuna ayrılırlar. Bunlar Ateş, Toprak, Hava ve Su’dur. Burçların karakteristik yapıları bu dört elemente göre şekillenir.

Kova burcu kimlerle iyi anlaşır?

Kova Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Hangileridir? Kova burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar koç, ikizler, terazi ve yay burçlarıdır. Buna karşın uyumunun en düşük olduğu burçlar boğa ve akrep burçlarıdır.

Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Kova erkekleri, bilgi birikimiyle dolup taşan ve dışarıya da hoş bir görüntü sunan kadınlardan etkilenir. Ancak bu esnada makyaj ve gösterişe yönelmek bir sonuç çıkarmaz. Bu tip erkekler asil, sade ve şık görünümlerden hoşlanırlar. Doğru kadını buldukları zaman da dolu dizgin bir aşkın yolunu tutarlar.

Kova burcu ne yapmaktan hoşlanır?

Kova burcu kadınları her zaman ciddi, seviyeli ve olgun erkekleri severler. Özellikle her zaman kendilerinden yaşça büyük erkeklere ilgi duyarlar. Büyük erkeklerin güven veren tavırlarından oldukça etkilenirler. Bunlar dışında kova burcu kadınları için flört çok önemli değildir.

Kova burcu kadının özellikleri nelerdir?

Kova burcu kadınları çekiciliği fazla olan ve bencil insanlardır. Kova burcu kadınları yeniliklere fazlasıyla açıktır, keşiflere bayılır. Kova burcu kadınlarının aynı zamanda hayal güçleri de çok geniştir dolayısı ile de oldukça yaratıcıdır. Bir kova burcu kadınının özgürlüğünü alacağınıza canını alın daha iyi.

You might be interested:  Kız Çocuk Doğum Günü Hediyeleri? (Correct answer)

Kova burcu zeki mi?

Kovaların çok zeki olduğunu söylerler. Yaratıcı bir zekaya sahiptirler ama bazen anlaşılmaları zor olabilir, sabırlı olun!

2021 Hangi burcun yılı olacak?

Aslında 2021 tam anlamıyla Kovaların yılı olacak desek yanlış olmaz. Çünkü kariyer kadar aşkta da yüzleri gülecek Kovaların. Bu zamana kadar yaşadığınız tüm üzüntüleri, hayatınıza kattığınız yanlış kişileri unutacağınız bir sene olacak.

Koç burcu 2021 neler bekliyor?

Koç burcu için 2021 yılı muhtemelen çok olumlu bir şekilde başlayacak ve aynı zamanda büyük bir kariyer başarısı ile devam edecek denilebilir. İyi bir şans önlerine geliyor. Yavaş yavaş, yeni bir aşkın ya da yeni bir çevrenin gelişmesi muhtemeldir.

Kova burcunun aşkı nasıl olur?

Kova burcu aşk hayatı tıpkı Kova burcu insanı gibi marjinaldir. Sıradan insanlarla sıradan ilişkiler Kova burcuna göre değildir. Her zaman yeni deneyimler peşinde koşar ve ilişkisinde de bunu ister. Çabuk sıkılan Kova burçları uzun bir ilişki içinde olacaksa bile bu ilişkide sürekli yeni şeyler deneyimlemelidir.