Ipekyol Doğum Günü Indirimi? (Best solution)

Ipekyol doğum günü indirimi ne kadar?

Doğum günü haftanıza özel, Ipekyol, Ipekyol Outlet ve Ipekyol Online mağazalarında dilediğiniz bir üründe anında %30 indirim! İndirim kullanım süreniz, doğum günü haftanızla sınırlıdır. Kampanya, Ipekyol kart ile yapacağınız faturalarınızdaki en yüksek tutarlı bir üründe geçerlidir.

Ipekyol indirimleri ne zaman başlıyor?

İpekyol her yıl haziran ortası ve aralık ortasında indirime giriyor ve epey uzun bir süre devam ettiriyor. Mart ayında ise Sephora’yı keşfedebilirsiniz.

Ipekyol kart puanımı nasıl kullanırım?

Mağazalardan ya da ipekyol.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde o anda kullanılabilir durumda olan puanlarınızı kullanabilirsiniz. Puan kullanmak için kartınızı kasa görevlisine vermeniz, kartınız yanınızda değilse cep telefonunuza gönderilecek olan şifresi kasa görevlisine söylemeniz yeterli olacaktır.

Ipekyol kart Online’da nasıl kullanılır?

Ipekyol Kart puanınızı görüntüleyebilmek için ise, siparişinizi oluşturmanız ve ödeme ekranına kadar ilerlemeniz gerekmektedir. Ödeme ekranın en üst kısmında puan detaylarınıza ulaşabilir ve alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Zara 2 indirim ne zaman 2021?

Zara ikinci indirim 2021 ne zaman başlayacak? Zara ikinci indirim 2021 yılında Temmuz ayının ilk haftası başlayacak. İnditex indirimi ile birlikte 1 Temmuz itibariyle zara indirimi yapılması bekleniyor.

Kış sezonu indirimleri ne zaman başlar?

Ocak-şubat ve mart aylarında kış sezonu ürünleri indirime girer.

Ipekyol un sahibi kim?

1986 yılında perakende hazır giyim sektörüne adım atan Ipekyol, Yalçın Ayaydın tarafından, modern kadının yaşam tarzına ilham veren bir marka olma hedefiyle kurulmuştur.

You might be interested:  Doğum Günü Mesajı Arkadaşa Komik? (Solution found)

Ipekyol iade hangi kargo?

ipekyol.com adresinden almış olduğunuz ürünün hatalı çıkması halinde ya da bedenin uygun olmaması gibi kişisel durumlarda teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde herhangi bir Ipekyol mağazasından ya da MNG Kargo şubelerinden iade gönderiminizi bedelsiz olarak yapabilirsiniz. ( ipekyol.com.tr adresinden

Twist kart ne işe yarar?

TWIST CARD bir taksit veya kredi kartı değildir, ödeme ve finansman özelliği bulunmamaktadır. Alışverişlerinin ödemelerinde, TWIST CARD’ı ister nakit ile ister banka kartları ile beraber kullanabilir ve çek kazanabilirsin. TWIST CARD ücretsizdir. Kartın, tüm Twist markalı ürünlerde geçerlidir.