Gülşah Saraçoğlu Doğum Günü? (Question)

Gülşah Saraçoğlu, 1982 yılında dünyaya geldi.

Gülşah Saraçoğlu yaş kaç?

1982 doğumlu Gülşah Saraçoğlu moda sektörünün en dikkat çeken isimlerinden birisidir. Dilek Hanif’in asistanı olarak moda sektöründe işe başlamasının ardından birçok ünlüye hazırladığı tasarımlar ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Gülşah Saraçoğlu nasıl meşhur oldu?

Gülşah Saraçoğlu, Dilek Hanif’in asistanı olarak moda sektöründe işe başlamasının sonrasında ise birçok ünlüye hazırladığı tasarımlar ile adından söz ettirmeyi başardı. İlk çalışmalarını Hande Yener’e hazırladığı kıyafetlerle yaptı. Basın tarafından tanınması Nükhet Duru’ya hazırladığı kostümlerle gerçekleşti.

Gülşah Saraçoğlu ailesi nereli?

Gülşah Saraçoğlu İstanbul’da dünyaya gelmiştir ver aslen İstanbullu olduğu sanılmaktadır. Saraçoğlu, 1982 doğumludur. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamlayan güzel jüri, liseyi bitirdikten sonra eğitimine devam etmemiş ve modayı tercih etmiştir.

Selçuk Yentur kimdir nerelidir?

Selçuk Yentur, 1 Ocak 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İstanbullu olan Selçuk Yentur, Yentur Tekstil Yönetim Kurulu Başkanıdır. 2010 yılında modacı Gülşah Saraçoğlu ile evlenip 2012’de boşanmıştır.

Gökhan Göz kaç yaşında?

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, bir barışık bir dargın ilişkisini sürdüğü sevgilisi Gökhan Göz ile ilişkisine yeniden şans vermişti. Gülşah Saraçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Gökhan Göz ile dördüncü kez ayrıldıklarını duyurmuştu. Gülşah Saraçoğlu yaptığı yeni açıklamayla aldatıldığını duyurdu.

You might be interested:  Kızdan Babaya Doğum Günü Mesajı? (TOP 5 Tips)

Gülşah Saraçoğlu nasıl kilo verdi?

Modacı Gülşah Saraçoğlu geçtiğimiz şubat ayında mide küçültme ameliyatı oldu, 3 ayda 22 kilo verdi. Gülşah Saraçoğlu “83 kilodan 60 kiloya düştüm. Ameliyattan sonra ilk kez görüştük. ‘Tamam olmuş’ dedi.” notuyla instagram’da paylaştı.

Gülşah Saraçoğlu sevgilisi ile barıştı mı?

Biz de tüm bu olan bitenden ötürü çok üzüldük, bir araya geldik. Sorunlarımızı çözmek adına Evet barıştık ve ilişkimiz kaldığı yerden devam ediyor.” demişti.

Prof Dr ibrahim Saraçoğlu kaç yaşında?

İbrahim Adnan Saraçoğlu (d. 1949; Mersin) Türk kimyager, akademisyen ve biyoteknoloji ve mikrobiyoloji uzmanı, cumhurbaşkanlığı baş danışmanıdır. İbrahim Saraçoğlu ‘nun düşünce yöntemi; İ.

Gülşen Saraçoğlu kimdir?

Gülşah Saraçoğlu 1982 yılında dünyaya geldi. Moda sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Saraçoğlu, Dilek Hanif’in asistanı olarak sektöre girmişti. İlk çalışmalarını Hande Yener için yaptı. Ardından Nükhet Duru için kostümler hazırladı.

Gülşah Saraçoğlu Gökhan göz neden ayrıldı?

Modacı Gülşah Saraçoğlu, ihanet nedeniyle defalarca kez ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz ‘le yeniden barıştı. Önceki gün birlikte konsere giden çift, çıkışta bir kadınla tartışma yaşadı. Yaşanan olayla ilgili açıklamalar yapan çift, “Söz konusu kişi uygunsuz fotoğraflarımızı/videomuzu aldığını gördük” dedi.

Selçuk Yentur eşi kimdir?

Modacı Gülşah Saraçoğlu, 2010’da evlenip iki yıl sonra boşandığı işadamı Selçuk Yentur ile yeniden nikâh masasına oturdu. Gaziantep’teki düğün törenine Petek Dinçöz, Seren Serengil, Nükhet Duru, Esra Erol, Tanyelive Evrim Akın gibi ünlü isimlerin yanı sıra Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de katıldı.

Gülşah Saraçoğlu’nun boşandığı eşi kimdir?

2010 yılında evlenip 2012’de boşandığı eşi Selçuk Yentur ile 2014 yılında tekrar evlendi.D aha sonra yine 2015 yılında boşanıp yine eski eşi Selçuk Yentur ile 11 Ocak 2018 tarihinde tekrar nişanlandı. 2011 doğumlu Aslan Yentur adında bir oğlu var.

You might be interested:  Terazi Burcu Doğum Günü? (Question)

Selçuk Yentur aslen nereli?

1982 yılında İstanbul’da doğmuştur.