Doğum Günü Pasta Siparişi Istanbul?

20 kişilik doğum günü pastası ne kadar?

20 Kişilik Pasta Fiyatları 20 kişilik pastalar şirket partileri, kalabalık doğum günü partileri gibi konukların sayıca fazla olduğu kutlamalar için tercih ediliyor. 20 kişilik pastalarda dikdörtgen şekilde yapılan pastalar da yer alıyor. Bu pastalar 90-120 TL arasında fiyatlara sahip.

Pasta kargoya verilir mi?

‘ Pasta ‘, ‘çubuklu kurabiye’ ve ‘3 boyutlu figür içeren cupcake’ler çok hassas oldukları için bu ürünler kargo ile gönderilememektedir. Paketleme, oldukça özen gösterilerek takviyeler yardımı ile yapılmasına rağmen ürünlerin hassas olması sebebiyle 1% bile olsa kurabiyelerde kırılma riski bulunmaktadır.

Istanbulda pasta nereden alınır?

İstanbul ‘un En İyi Pastalarını Yapan Pastaneleri

 • Dolce Pastanesi.
 • Divan Pastanesi.
 • Baylan Pastanesi.
 • Pelit Pastanesi.
 • Beyaz Fırın.
 • Torte Bakery.
 • Art Cafe.

Resimli pasta kaç paraya yapılır?

Gold film şeridi pasta 10 kişilik 160 ₺, Beşiktaş taraftar pastası 10 kişilik 130 ₺, Kurumsal kutlama pastaları 10 kişilik 130 ₺, Monster High fotoğraflı pasta 10 kişilik 130 ₺, Spiderman fotoğraf baskılı pasta 10 kişilik 130 ₺, Karlar kraliçesi Elsa resimli pasta 10 kişilik 130 ₺, Batman resimli pasta 10 kişilik 130 ₺

You might be interested:  Uygun Doğum Günü Hediyeleri? (Perfect answer)

20 kişilik pasta kaç kişiye yeter?

Kaç kişilik pasta yaptırsak yeterli olur? Pastayı dilimleyene göre farklılık göstermekle birlikte genelde 15 kişilik bir pasta 18- 20 kişiye yetebilir. 20 kişilik bir pasta da 25 kişiye yetebilir. Bu hesaptan yola çıkarak bir tahmin yürütebilirsiniz.

20 kişilik pasta kaç cm?

18 cm olan 7-9 kişilik, 20 cm olan 10-12 kişilik, 22 cm olan ise 12-15 kişilik pastalar için kullanılır.

Kargo ile yaş pasta gönderilir mi?

Yaş pasta siparişleriniz ya da diğer tüm pasta modeli siparişleriniz formda belirttiğiniz gün ve saatte ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Pasta çeşitlerini sayfamızdan inceleyerek sipariş vermek özel davet ve kutlamalar için kolaylıklar sağlamaktadır.

PTT kargo ne taşır?

Genel kural olarak kapsamında haberleşme niteliği taşıyan yazılar bulunmayan, en fazla otuz kilogram ağırlığa veya üç yüz desimetreküp hacme sahip her türlü maddeyi kapsayan yurtiçi gönderilere “Posta Kargosu” denir.

Tatlı kargoyla gider mi?

Bunu sadece meyve sebze olarakta düşünmemek gerekir, bazen bir bal, reçel, pastırma gibi et ürünleri, pişmiş gıdalar, donuk gıdalar ve vazgeçilmez tatlılar gibi bir çok ürün kargo ile göndermek mümkündür. Çünkü streç filmler gıda standartlarına uygun plastik ince filmlerden üretilmektedirler.

Istanbulda en iyi pasta nereden alınır?

İstanbul ‘un En İyi Pastaneleri

 • Five O’Clock. Lemon Cake, ferahlatıcı görüntüsü ve tadıyla içimizi açıyor!
 • Art Cafe. Katkı içermeyen Fulmine gününüze lezzet katacak seçeneklerden.
 • La Patisserie Lune.
 • Cutie Cake.
 • Vakko Pattiserie.
 • Vi Coffee & Healthy Living.
 • Baylan Pastanesi.
 • Divan Pastaneleri.

Polka pasta hangi ülkenin?

Polonya’nın meşhur pastası Polka, Liçi House’un usta şeflerinin elinde yeniden yorumlanıyor. İçi pate a choux (pataşu hamuru) ile siyah kadife kekle tatlandırılmış akışkan çikolata ve bolca meyve parçacıklı olan Polka pasta, dışındaki çıtır sütlü çikolatası ve kavrulmuş badem ile dayanılmaz bir lezzet sunuyor.

You might be interested:  Kızıma Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim? (Perfect answer)

Savoy Pastanesi Neyi Meşhur?

Cihangir’in en eski pastacılarından Savoy, gerek çıtır çıtır milföy pastası ile gerek kestaneli turtası ile gerekse tiramisusu ile kendine hayran bırakıyor. Gerçek mahlep kullanılan sakızlı paskalya çöreğini yemeye doyamadığınız gibi, kütük pastaları için her yılbaşını iple çekeceksiniz.

50 kişilik pasta kaç TL?

Ama öncelikle şeker hamursuz nişan pastası için ödeyebileceğin ortalama rakamlar şu şekilde: ► 50 kişilik nişan pastası fiyatları 1.000 – 1.200 TL aralığında. ► 100 kişilik nişan pastası fiyatları 1.500 – 1.750 TL aralığında. ► 200 kişilik nişan pastası fiyatları ise 2.000 – 2.500 TL aralığında.

20 kişilik resimli pasta ne kadar?

Resimli Pasta 20 kişilk Kare – 279.66 TL + KDV.

Resimli pasta kaç günde olur?

Eğer, aynı gün kargo imkânının olduğu şehirlerde yaşamaktaysanız kısa sürede pastanız elinizde olur. Ancak bazı şehirler için kargo süresi 2-3 günü bulabilir.