Yilbasi Kutlama Mesajlari? (Solved)

Mutlu yıllar! Yeni yıl, hayat yolculuğunda sana; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni sevinçler ve yeni başarılar getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun! Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin.

Yeni yıl tebrik kartı nasıl yazılır?

İyi seneler…” “ Yeni yılı coşku ve sevinç ile karşılamanızı dilerim. Mutlu yıllar.” “ Yeni yılın kapınızı bol huzur, çokça mutluluk, bereketli kazanç ve en önemlisi sağlıklı bir ömür ile çalmasını dilerim.”

Yılbaşında arkadaşa ne yazılır?

Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle Yeni Yılın Kutlu Olsun Dostum *** Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! *** Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir.

Yılbaşı notuna ne yazılır?

Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Yine yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun!

Yılbaşında sevgiliye ne yazılır?

Canıma can katan sevgilim, mutluluk sebebim. Yeni seneye iyi ki varsın diyerek Her anımda yanımda olduğun için duyduğum minneti öyle derinden hissediyorum ki, her saniyemde göğe bakıp şükrediyorum. Seni düşündüğüm sene, seni yaşayarak sonlansın. Seni çok seviyorum.

Yeni yıl nasıl yazılır?

Bu sözcük için doğru yazılış hali, ‘ Yeni yıl ‘ olarak ayrı ele alınmış görünümüdür. İki farklı kelimenin bir araya gelmesiyle beraber ele alınmış olan bu sözcük, ayrı şekilde yazılmalıdır.

You might be interested:  Babalar Günü Kutlama Sözleri?

Tebrik kartına imza atılır mı?

Tebrik kartında kişinin adı, soyadı ve unvanı üste yazıldığında,üçüncü şahıs fiil kullanılır. (… kutlar,saygılar sunar) Metnin altına tekrar ad ve soyadı yazılmaz; yalnızca imza atılır.