Walison Fonseca Doğum Günü? (Correct answer)

Walison Fonseca Kimdir?

Walison Fonseca, 34 yaşında ve Brezilyalıdır. 3 yıldır Türkiye’de yaşıyor. Oyunculuk yapan Fonseca, MasterChef’e Brezilya’ya ait bir yemekle katılmıştı. Walison Fonseca ‘nın eşinin ismi Melisa Pınar. Walison ‘un eşi Melisa Pınar NLP uzmanı, yaşam koçu.

Walison Fonseca ne zaman doğdu?

Walison Fonseca, 1986 Brezilya Santos doğumlu. 34 yaşında olan ve modellik ile aktörlük yapan Walison Fonseca, aynı zamanda Import Export yapan bir firması olduğunu söyledi.

Walison Fonseca kac yasinda?

34 yaşında olan Brezilyalı yarışmacı Walison Fonseca 3 yıldır Türkiye’de bulunuyor. Aktörlük ve oyunculuk yapan Fonseca yarışmaya kendi ülkesine ait bir yemekle katılmıştı.

Walison Fonseca boyu kac?

Masterchef elemelerine katılan ve en çok ilgi gören yarışmacılarından biri olan 34 yaşındaki Walison bu hafta yeniden Masterchef’in ana kadrosuna giren isim aldı. 4’ten fazla ülkede yaşamış Walison Fonseca İngilizce, Portekizce, İtalyanca ve Türkçe bilmektedir. Fonseca, 1.88 boyunda ve 81 kilodur.

Walison Fonseca kızı kim?

Melisa Pınar NLP uzmanı ve yaşam koçu olarak çalışıyor. Melisa Pınar ve Walison çiftinin paylaşımları kısa süre içerisinde Instagram üzerinden binlerce yorum alırken çiftin 11 yaşında Amaya adında bir kızı bulunuyor.

Walison evli mi?

Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca’nın 11 yaşında Amaya adında bir çocuğu var.

Walison Fonseca kızı kimden?

Masterchef’in 16 kişilik ana kadrosuna girmek için savaşan isimlerden biri de Brezilyalı model ve oyuncu Walison Fonseca oldu. Adının yazdığı beyaz önlüğü giymek için kıyasıya yarışan Walison Türk kızı Melisa Pınar ile evli. Bir kızı olan Walison daha önce Biscolata reklamında oynamış.

You might be interested:  Doğum Günü Replikleri? (Solved)

Walison Fonseca hangi dil?

Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş dil bilen Walison kendisini ve Türkiye’ye gelme hikayesini şu şekilde ifade etmektedir: “Dünyada uzun yıllar sonra Malta adasında bir işim vardı ve bu işten sonra Türkiye’yi tanımaya ilgi duydum.

Fonseca nereli?

Portekizli Mozambik’in Nampula kentinde asker bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Fonseca, ailesi Barreiro’ya taşındığında 1 yaşındaydı. 14 yıl profesyonel futbol oynadı, memleketi FC Barreirense ile üçüncü ligde başladı ve 1995-96 sezonunda Leça FC ile doğrudan Primeira Liga’ya geçti, Kulübüyle lig maçlarının 21′

Walison Fonseca kaç dil biliyor?

Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş dil bilen Walison 35 yaşındadır. Meksika, ABD, Kore, ve İtalya gibi ülkelerde yaşayan Walison, Melisa Pınar ile evli.

Walison Müslüman mı?

Mastercehf Walison ‘ın Müslüman olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor.