Turkcell Doğum Günü Hediyesi? (Correct answer)

Turkcell doğum günü hediyesi nasıl alınır?

Abonelerimiz, Dijital Operatör uygulamasında doğum günü videolarını izleyip sonrasında Salla Kazan yaparak hediyelerini alabilirler.

Turkcell hediye havuzu nasıl yapılır?

Hediye Havuzu ‘na telefonunuzdaki Dijital Operatör uygulaması içerisinden, üst menüdeki hediye kutusu simgesine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hediye Havuzu ‘na ulaşabilmek için uygulamanızı son sürümüne güncellemiş olmanız gerekmektedir.

Turkcell hediye yağmuru nasıl yapılır?

Sonbahar, Turkcell ‘in hediye yağmuruyla birlikte geliyor. 28-29 Ağustos tarihler arasında Turkcell mağazalarını ziyaret edecek kişileri on binlerce hediye bekliyor. Şanslı Çark oyununa katılmak isteyenlerin yapması gereken tek şey, mağazalarda yer alan dokunmatik ekranlardaki QR kodunu cep telefonlarına okutmak.

Turkcell Salla Kazan 10 TL Nasıl Kullanılır?

Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play Store’da tek seferde yapılacak 10 TL ve üzeri harcamaya 10 TL hediye. Kampanyaya katılmak için KATIL GOOGLE yazıp 2255’e gönderin. Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir.

Turkcell salla kazan nasıl yapılır 2021?

Turkcel ‘in bedava internet veren uygulamasına giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken işlem ekranda ya da menüler içerisinde yer alan “ Salla Kazan ” kutusunu bulmak olmalıdır. Bu kutuya tıklayıp uygulama içerisinde girdikten sonra tek yapmanız gereken şey “Telefonu Sallamak” olacaktır.

You might be interested:  Doğum Günü Kutlamaları? (Best solution)

Turkcell Hediye 1 GB internet nasıl yapılır?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

  1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Turkcell Hediye internet nasıl kullanılır?

Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken Dergilik uygulamasını indirmektir. Ardından, hattınıza 1 hafta geçerli olacak şekilde 1 GB hediye internet tanımlanacaktır. Buna ek olarak Goller Cepte uygulaması ile de pek çok hediye internet paketi kazanma şansınız bulunmaktadır.

Turkcell Hediye internet nasıl kazanırım?

Turkcell GNÇ 1 GB ücretsiz internet kazanmak için telefonunuza “BİP” uygulamasını indirin ve uygulamanın sol menüsünde yer alan “Keşfet” bölümüne tıklayın. Buradan da Turkcell GNÇ kanalına giriş yapın. Bu bölümde son olarak GNC1GB yazın ve 1 ay geçerli 1 GB bedava internet kazanın.

Dergilik kampanyası devam ediyor mu?

Dergilik uygulamasından dergi indir ve sürpriz ikinci hediyeni kazan! Kampanyadan 30 günde 1 kez yararlanılabilmektedir. 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli.

Turkcell promosyon kodu nasıl alınır?

Turkcell müşterilerimiz 2222- 2200 kısa kodlarına “indirim kodu ” yazılarak SMS ile indirim koduna ulaşabilir. Ayrıca Turkcell ‘li olmayan müşterilerimiz ise sorgulama işlemini 0532 752 53 23 numarasına SMS ile “indirim kodu ” yazarak ulaşabilir.

Turkcell Sosyal Medya hediyesi nedir?

​İşte Destek İşte Turkcell! Haftalık 5GB Sosyal Medya Paketi Hediyesi! Sosyal medya paket Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter yönlerine geçerli olacaktır.

Paycell 10 TL PUBG kuponu nasıl kullanılır?

Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL PUBG yazılıp 2255’e SMS gönderilmesi veya Paycell uygulaması Fırsatlar alanından HEMEN KATIL butonuna tıklanarak kampanyaya katılınması gerekmektedir.

You might be interested:  Kardeşe Doğum Günü Sözü? (Correct answer)

Play Store 10 TL kod nasıl kullanılır?

Hediye kartı, hediye kodu veya promosyon kodunuzu kullanma

  1. Google Play uygulamasını açın.
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Ödemeler ve abonelikler. Hediye kodunu kullan’a dokunun.
  4. Kodu girin.

Salla Kazan Paycell hediyesi nasıl kullanılır?

Detaylı Bilgi:

  1. Paycell ‘liler salladıkça hediyeleri topluyor!
  2. Paycell uygulamasında Ana Sayfada yer alan Salla Topla ikonuna tıklayıp telefonunuzu sallayarak hediyenizi alabilirsiniz.
  3. Hediye alma hakkı her Perşembe saat 00.00’da yenilenir ve bir sonraki Çarşamba 23.59’a kadar geçerli olur.