Pegasus Doğum Günü Indirimi? (Perfect answer)

Doğum gününden itibaren 2 gün içinde alınacak olan tüm biletler için uçuş tarihi sınırlaması olmaksızın kampanyadan faydalanılabilir. İndirimden faydalanabilmek için mutlaka Pegasus Plus üye girişi yapılması gereklidir, ödeme sayfasına gelindiğinde “%20 Doğum Günü İndirimi” seçeneği seçilerek indirimden faydalanılır.

Pegasus öğrenci indirimi var mı?

Öğrenci sınıfında, 13 yaşından gün almış, 25 yaşından gün almamış öğrenciler yer almaktadır. İndirim işaretlemiş olmanıza rağmen indirim alınamayan ücretler promosyonel ücretlerdir. İndirimden yararlanabilmek için havalimanında kimlik ibraz edilmesi zorunludur.

Uçak biletlerinde öğrenci indirimi var mı?

Öğrencilere Anında Yüzde 25 İndirim Fırsatı! Türk Hava Yolları, uçak biletlerinde öğrenci belgesini ibraz eden ve 24 yaşını geçmemiş öğrencilere %25 indirim uyguluyor. Öğrenciler doğrulama sistemi ile öğrenci belgesi ibraz etmeden otomatik olarak %25’lik indirimden faydalanabilecekler.

Indirimli uçak bileti nasıl alınır?

Ucuz Uçak Bileti Bulma Yolları

  1. Seyahat tarihlerinizi esnek tutun.
  2. Biletinizi fiyatların en uygun olduğu zamanlarda alın.
  3. 3. Uçak bileti arama motorlarını kullanın.
  4. Biletinizi erken alın.
  5. Biletinizi geç alın.
  6. Alternatif havalimanlarına bakın.
  7. 7. Alternatif rotalar deneyin.
  8. 8. Havayollarının mail listelerine kaydolun.

Pegasus engelli bileti nasıl alınır?

Tekerlekli sandalye talebinizi uçuşa 48 saat kalana kadar 0 888 228 12 12 numaralı çağrı merkezimizi arayarak biletinize ekletebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için misafirlerimizin Genel Kurallar sayfasında “Yardım Gereksinimi Olan Misafirler” başlığını ziyaret etmeleri önerilmektedir.

You might be interested:  Doğum Günü Durum Sözleri? (Correct answer)

Pegasus bir BolPuan kaç TL?

flypgs.com ve diğer kanallardan satın alınan biletlerde ise her 1 TL ‘lik harcamanıza 1 BolPuan kazanırsınız. Örneğin 100 TL ‘lik bir uçuş bileti aldınız. Uçuşu gerçekleştirdiğinizde bu bileti mobil uygulamalardan almışsanız 200 BolPuan, flypgs.com ya da diğer kanallardan almışsanız 100 BolPuan kazanırsınız.

Pegasus indirimleri ne zaman oluyor?

30 Eylül’e kadar yurt içi biletini flypgs.com veya Pegasus mobil uygulamamdan al, 13 Ekim 2021 – 15 Ocak 2022 tarihleri arasında dilediğin yere vergiler hariç %40 indirimle uç! Üstelik cezasız değişiklik hakkın var!

THY öğrenci indirimi nasıl kullanılır?

Üyelik hesabınızda “Kişisel Bilgilerim” alanına girin, “ İndirim Çeşitleri” kısmında “ Öğrenci ” seçeneğini işaretleyin ve “Kaydet” butonuna tıklayın. Sistem onay verdiği zaman öğrenci bildirimi işleminiz tamamlanacak. Artık Türk Hava Yolları ayrıcalıklarından yararlanmaya hazırsınız.

Çocuğa uçak bileti alınır mı?

Uçak içerisindeki tüm kabinlere çocuk yolcu kabulü yapılır. 2-7 yaş arası çocuk yolcularımız sadece ebeveynlerinden biri veya en az 18 yaşında olan bir refakatçi ile beraber seyahat edebilirler. 7-12 yaş arası çocuk yolcularımız uçuşlarımızda tek başlarına veya refakat hostesi ile birlikte seyahat edebilirler.

Ucak biletleri kimlere indirimli?

Uçuş firmalarının özellikler; 65 yaş ve üstü, bebekler, gençler, engelliler ve öğrencilere uyguladığı indirimler oldukça başarılı sonuçlar veriri. Güzel indirimler alabilirsiniz. 65 yaş ve üstü yolcular için uygulanacak olan indirimler %25 oranındadır.

Uçak biletleri ne zaman indirime girer?

Ucuz uçak bileti için en uygun zaman seyahatinizden 4-10 hafta öncesi diyebiliriz. Uçuş için daha uygun fiyatlı olan günler ise Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri çünkü bugünler de daha az yolcu oluyor ve bu yüzden ücretler de daha düşük oluyor.

You might be interested:  Kızımın Doğum Günü? (TOP 5 Tips)

Askere uçak bileti indirimi var mi?

Askerlik görevinizi er ve erbaş olarak yerine getiriyorsanız iç hat seferlerde biletinizin ücret sınıfına bağlı olarak %15 oranında indirimli bilet alabilirsiniz. Bu indirimi sadece Türk Hava Yolları’nın tek başına işlettiği hatlarda alabileceğinizi ve promosyon biletlerde indirim kazanamayacağınızı hatırlatalım.

Uçak bileti hangi saatlerde alınmalı?

Skyscanner’a göre saat 19:00 ila 22:00 saatleri arasında kesinlikle uçak bileti satın alınmamalı. Bunun yerine en uygun fiyatlı bilet aranıyorsa sabah saat 05:00 civarı tercih edilmeli.

Engelli uçak bileti nasıl alabilirim?

Engelli yolcularımız, satış ofislerimize, Türkiye’deki anlaşmalı olduğumuz seyahat acentelerine engelli belgeleri ile giderek ya da geri bildirim formunu doldurduktan sonra çağrı merkezimiz üzerinden veya onay alındıktan sonra ise websitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden diledikleri zaman engelli indirimli bileti

Uçak bileti engelli indirimi nasıl alınır?

Yolcularımızın bu indirimden faydalanmaları için %40 ve üzeri oranda engelli olduğunu gösteren bir belgeyi (T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı’ndan alınmış engelli kimlik kartı, sağlık kurulu raporu veya ”Özürlü” ibaresi bulunan nüfus cüzdanı) ibraz etmeleri gerekmektedir.

Pegasus bebek arabası alıyor mu?

Bebek mamasını ısıtmanız gerekiyorsa, bu konuda kabin memurlarından destek alabilirsiniz. Bebek arabası uçak içine alınmamaktadır. Bebek arabalarını katlayıp kayıtlı bagaj teslimi olarak görevlilere teslim etmeniz gerekmekte.