Heyceyn Doğum Günü? (Correct answer)

Heyceyn ne zaman doğdu?

Türkçe Rap dünyasının en popüler isimlerinden olan Şehinşah’ın gerçek ismi Ufuk Yıkılmaz’dır. 1986 yılının Aralık ayının 27.gününde, Erzincan’ın Kemah ilçesinde dünyaya geldi.

Şehinşah ne yaptı?

Asıl adı Ufuk Yıkılmaz olan rapçi Şehinşah, eski eşi Ceyda Yılmazer’e şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemelik oldu. Şehinşah da eski eşi de konuyla ilgili Twitter üzerinden açıklama yaptı. Tüm bu olayların ardından da Şehinşah ve arkadaşları için 6 ay uzaklaştırma kararı çıkardığını söyledi.

Şehinşah kaç yaşında?

Gerçek adı Emirhan Çakal olan genç rapçi, 1995 yılında Bursa’da dünyaya gelmiş.

Uzi kaç yaşında?

şehinşah’ın eski eşi, çocuğunun annesidir.

Şehinşah nedir tarih?

Kral anlamına gelmektedir. Hükümdarlar hükümdarı anlamına gelen şehinşah unvanı, Perslerin krallar kralı saydığı II. Kyros’un (Büyük) anısına 20. yüzyılda Pehlevi hanedanı tarafından kullanılmıştır. Gene Şahtan türetilen Farsça padişah unvanı da koruyucu, ulu hükümdar anlamını taşır.

Şehinşah kimdir tarih?

Şehzade Şehinşah, (1474; 1511) II.Bayezid’in oğlu, Sultan Selim’in kardeşi. 1474 yılında Amasya’da doğdu. En başta Kayseri Sancakbeyi ve Cem Sultan’dan sonra Konya valisi. Şehzade Şehinşah iyi eğitimli ve güçlü karaktere sahip bir şehzadeydi. Karaman diyarı’nın da desteğini almıştı.

Şehinşah eskiden ne yapıyordu?

Şehinşah ‘ın annesi ile babası boşandıktan sonra rahata kavuşmuş ve Rap’e daha çok önem göstermeye başlamıştır. 8. Şehinşah uzun yıllar parasını cinsel içerikli videolar editleyerek kazanmıştır. 9. Şehinşah 1998 yılında rap yapmaya başlamıştır.

Şanışer kaç yaşında?

Şahların şahı, en büyük hükümdar anlamına gelen Şehinşah adı ile tanınan Ufuk Yıkılmaz, 1986 yılında Erzincan, Kemah ilçesinde dünyaya geldi. Oğlak burcu olan rapçi, 9 yaşındayken rap müzik ile tanıştı. 1998 yılında ise ilk demosu ile profesyonel rap müzik hayatına adım attı.