Efe Uygaç Doğum Günü? (TOP 5 Tips)

Uygaç, 30 Kasım 1996 tarihinde İstanbul, Üsküdar’da dünyaya geldi. Aslen Ordulu olan Efe Uygaç, bilgisayar oyunlarıyla ilgleniyor.

Efe Uygaç nereden yayın yapıyor?

Efe Uygaç (@efeuygac) • Instagram photos and videos.

Efe Uygaç hangi üniversite?

Efe berk Uygaç – İstanbul Kültür Üniversitesi – Pendik, İstanbul, Türkiye | LinkedIn.

Mustafa Emre Yıldız nerede okuyor?

İTÜ’de okuyorum. İmalat mühendisliği okuyordum malzemeye geçtim.

Efe Aydal ne iş yapar?

Aikido Eğitmeni, Mizah Yazarı, Astronomi Mezunu, Bir çok kısa filme imza atan Efe Aydal başarıyı “Huzur ve İrfan” serisi ile yapmıştır.Sevilen Video oyun serisi “Fallout”un Fan yapımını üstlenmiştir.

Efe Uygaç hangi bölüm mezunu?

İstanbul Teknik Üniversitesini kazandır. Ardından Youtube videolarıyla tanınır hale gelmiştir.

Berkcan güven hangi okullarda okudu?

1996 yılında İstanbul’da doğan Berkcan Güven, 30 Mayıs sabahı dünyaya gözlerini açtı. Babası Burhan Güven, hem televizyonculuk hem de gazetecilik yapıyordu. Şu anda Işık Üniversitesi’nde Grafik Tasarım okuyan Berkcan Güven, yaptığı iş ile doğrudan bağlantılı bir bilgi bölüm okuyor.

Memreyildiz kim?

Emre Yıldız da bu ekibin yaptığı Twitch veya Youtube videolarının hemen hemen hepsinde bulunmaktadır. Memreyildiz aktif olarak yayın hayatına 2019 yılında başlamıştır. Buna vesile olan isim ise en yakın arkadaşlarından olan Efe Uygaç’tır. Kendisi de Twitch ve Youtube platformunda yayınlar yapmaktadır.

Mustafa Emre Yildiz kac yasinda?

Mustafa Emre Yıldız, 12 Ağustos 1996 yılı Üsküdar doğumlu. 2010 yılında Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’ne başladı. İngilizce hazırlık yılı olduğu için 2015 yılında mezun olmuştur. 2015 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi İmalat Mühendisliği’ni kazanmıştır.

You might be interested:  Doğum Günü Kutlamaları? (Best solution)

Efe Aydal Hangi okul?

Kendisi de Ege Üniversitesi Astronomi bölümünden mezun olan Aydal, konusuna ait bilgileri “ Efe ile Astronomi” serisiyle paylaşmaya başladı.