Berke Juan Doğum Günü? (Question)

Aslen Trabzonlu olan Berke Juan, 17 Haziran 2003 tarihinde dünyaya gelmiştir. Youtube’da 1.1 milyon abonesi bulunan Berke Sezer Yardım’ın diğer sosyal medya platformlarında da yüksek takipçisi mevcuttur. Berke Juan‘ın instagramda 1 milyon takipçisi bulunurken, twitterda 170 bin takipçisi vardır.

Berkejuan yeni sevgilisi kim?

Berke Juan Yeni Sevgilisi Elif Armağan (TikTok Videoları) – YouTube.

Berke kaç yaşında?

‘ Juan ‘ İspanyolcada lider demek.

Berkejuan gerçek soyadı nedir?

Berke Juan ‘ın gerçek adı “Berke Sezer Yardım” ‘dır. Aslen Trabzonlu olan Berke Juan, 17 Haziran 2003 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Ceren Yaldızın burcu ne?

7 Şubat 2002 yılında doğan Ceren Yaldız Kova burcuna sahiptir. Evin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Ceren yaldız küçük yaşlarda babasını kaybederek annesiyle birlikte yaşamaya başlamıştı. Bursa’da yaşayan Yaldız, TikTok, Youtube ve İnstagram’da popüler olmasıyla birlikte Bursa’dan Antalya’ya taşınmıştır.

Berk Coşkun kaç yaşında?

Kürşat Juan, 5 Mayıs 1999’da doğmuştur. Kürşat Juan, 21 yaşındadır. Gerçek adı ve soyadı Ümit Kürşat Yalçınkaya’dır. Kürşat Juan, TikTok fenomeni, sosyal medya hesaplarında aktif olarak içerik üreten ve takipçileri için çeşitli videolar çekip paylaşan bir isimdir.

Uzun makarna kaç yaşında?

Özgür Balakar sosyal medya hesaplarını uzunmakarna adıyla kullanmakta. 10 Haziran 1998 yılında Kocaeli’nde doğan fenomen, 22 yaşındadır. Şu an İstanbul’da yaşamakta. Yaptığı kombinlerle çok beğenilen Özgür Balakar, 1.64 boyunda 43 kilogramdır.

Juan ne demek?

İngilizce John ve Joan kelimelerinin İspanyolca versiyonu olan Juan sözcüğü, zarif ve kibar erkek anlamına gelir.

You might be interested:  Uzakta Olan Arkadaşa Doğum Günü Mesajı? (Question)

Cu ne demek argo?

CU ve CUL genellikle mesajlaşmada kullanılır. See you, “görüşürüz” veya see you later “sonra görüşürüz” anlamında kullanılıyor.

Cu ne demek Sosyal Medya?

Bilgisayar jargonunda CU, Compute Unit’in kısaltmasıdır. Genelde ekran kartlarında yer alan işlem birimine CU denir.

Yaren Alaca nereli?

Tiktok fenomeni olan Yaren Alaca, Bursa da dünyaya gelmiştir. Birbirinden profesyonel tiktoklar çeken Yaren Alaca, 29 mayıs 2003 doğumludur. Aslen Yugoslav göçmeni olan Yaren Alaca, şuan da İstanbul’da Cemre Solmaz, Merve Yalçın, Berke Juan ve Kürşat Jaun ile birlikte aynı evde yaşamaktadırlar.

Semiraminta kaç yaşında?

Semiraminta olarak bilinir fakat gerçek adı Yeliz Korkmaz’dır. 14 Ekim 2000 tarihinde Istanbul’da doğmuştur. Herkesin ilk görüşte küçük sandığı Yeliz aslında 19 yaşındadır.