Soru: Molfix Bebek Bezi Hangi Ülkenin Malı?

Molfix bebek bezi kime ait?

Molfix, 1998 yılında Hayat Kimya A.Ş. tarafından üretilen bebek bezi ve ıslak havlu markasıdır.

Molfix nerenin markası?

Molfix Güneşi ilk ışığını 1998’de Türkiye’de verdi. Yıl 1999. Molfix güneşi Bulgaristan, Rusya ve Ukrayna’da doğdu.

Sleepy bebek bezi kime ait?

Faaliyetlerine 2004 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sleepy markasını hayata geçirerek sektöründe emin adımlarla yürümeye devam ediyor. 2010 yılında, yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili; 2013 yılında hasta altı örtüsü üretimine de başlayan Eruslu Sağlık,

GOON bebek bezi hangi ülkenin?

Japonya’nın en büyük kağıt üreticilerinden Daio’nun bebek bezi markası Goo.N, Türkiye pazarına girdi. Marka, orta vadede külot tipi bebek bezinde yüzde 50 pazar payına ulaşmayı hedefliyor.

Evony hangi firmanın?

Hayat Kimya, Evony ve Goodcare markalarıyla cerrahi maske üretimine giriyor.

Molfix bebek bezi helal mi?

Bebeğinizin bakımını tamamlamanız için bebek bakım örtüsü ve ıslak havlu ürünlerimizi de güvenle kullanabilirsiniz. Tüm Molfix bebek bezlerinde Helal serfikamız mevcuttur. Molfix bebek bezleri insan sağlığına zararlı olduğu kanıtlanan latex, paraben ve BPA maddelerini içermez.

Eruslu kime ait?

Eruslu Grup’un başındaki isim ise Türkiye’nin tanınmış işadamlarından Ökkeş Eruslu.

Molped kime ait?

1999 yılında pazara giren Molped, Hayat Kimya firmasının markasıdır. Molped, regl döneminde güvenle kullanabileceğiniz Ultra ve Kalın hijyenik pedler ve kişisel bakım kullanım amacına uygun Günlük Ped ürünleri ile kadın tüketiciler ile buluşmaktadır.

You might be interested:  Soru: Bebek Nasıl Büyütülür?

Sleepy hangi holding?

Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Eruslu Sağlık hangi ülkenin?

Türkiye’nin 1 Numaralı Ailesi.

Sleepy ped doğal mı?

Reklamlarda gördüğüm ve bende merak uyandıran yeni ped markası. Doğal bambu lifleriyle üretilmiş ve kanatları saf suyla dokunmuş. Renklendirici desen içermeyen iç yüzeyi,koku kontrolü sağlayan formülü ve hassas ciltlere uygunluğu vaatleri arasında.

GOON bez kimin?

Goon bebek bezi markası, hijyen ve kağıt kategorisinde dünyanın ilk 10 firması arasında yer alan Daio Paper Corporation ailesinin bir üyesidir. Bebeklerin hassas cildi için özel olarak geliştirilen Goon bebek bezleri, Japon teknolojisiyle özenle üretilmektedir.

Uni Baby hangi ülkeye ait?

Uni markasını bünyesinde bulunduran Türk firması Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri, Uni Baby markası ile; bebek temizlik mendilleri, bebek şampuanı, pişik kremi, bebek kremi, bebek yağı, göğüs pedi ve kulak temizleme çubuğu ürünlerinden oluşuyor.

Prima bebek bezi hangi ülkeye ait?

Prima Amerika merkezli 1837 yılında kurulan P&G (Procter & Gamble) adlı şirketin bebek bezi markasıdır. Türkiye pazarına 1987 yılında giren P&G; Türkiye’de toz deterjan, hazır çocuk bezi, hijyenik ped ve çamaşır suyu üretim tesisleri ve dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürüyor.