Soru: Bez Bebek Ne Zaman Başladı?

Bez Bebek Merve neden diziden ayrıldı?

Rol yapamıyor dendi, diziden çıkarıldı

Bez Bebek Hakan oldu mu?

Tan Sağtürk ( Hakan ) Nana’nın büyük aşkı, Yağmur ve Emre’nin babası Hakan karakterini canlandıran ünlü balet Tan Sağtürk, 69. bölümde diziden ayrılmıştı. Yerine ise başarılı oyuncu Alpay Atalan gelmişti.

Yeliz Tektaş kimdir?

Yeliz Tektaş 03.07.1992 doğumlu olan Yeliz Tektaş, aynı zamanda üniversite öğrencisi. İstanbul’da ailesiyle yaşayan Yeliz Tektaş bir süre modellik yaptıktan sonra organizasyon işine girdi. Hayatının daha düzenli olmasını istediği için bir şirkette genel müdür asistanı olarak çalışmaya başladı.

Bez Bebek Hakan Kimdir?

Bez Bebek dizisinin 72. bölümünden sonra ise Alpay Kemal Atalan, Hakan karakterini canlandırmıştı. Ünlü oyuncu; Avrupa Yakası, Genco, Doktorlar ve Tek Yürek gibi başarılı yapımlarda da yer almıştı. Alpay Kemal Atalan 9 Ocak 1978 tarihinde Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde dünyaya geldi.

Bez Bebek Hakan niye değişti?

Bez Bebek ‘in yapım şirketi Focus Film, geçen ay ‘ Hakan ‘ karakterini canlandıran ünlü balet Tan Sağtürk ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Milliyet Televizyon’un haberine göre; Tan Sağtürk, senaryo gereği iş için Amerika’ya gidecek ve yerine “Genco” dizisinin başrolünde oynayan Alpay Atalan gelecek.

Tan Sağtürk bez bebekten niye ayrıldı?

Evrim Akın ve Oya Aydoğan ile birlikte ‘ Bez Bebek ‘ dizisinde 2 sezon yer alan Tan Sağtürk, dizinin 3. sezonunda ayrılmıştı. Sağtürk, ayrılma kararının kendisine ait olduğunu belirterek şöyle konuştu: “Çok keyif alabileceğimi düşündüm içinde. İyi bir ekip kuruldu ve fenomen hale geldi dizi

You might be interested:  15 Aylık Bebek Ne Kadar Uyur?

Bez Bebekteki Makbuş neden konuşmuyor?

Bez Bebek adlı dizide bakıcı Makbuş ‘u canlandıran Sevin Aktansel, son 1 yılda yakalandığı ALS hastalığı nedeniyle artık konuşamıyor.

Bez Bebek Nana gerçekte kim?

Evrim Akın ( Nana ) 100. doğum gününde insan olmayı dileyip, dünyaya gönderilen iyi kalpli bir oyuncaktır.

Bez Bebek Özge şimdi kaç yaşında?

Sibel Kasapoğlu, 01 Ocak 1998 doğumlu. 18 yaşında olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okuyor. Bez Bebek dizisinde Özge rolüyle tanıdığımız Sibel Kasapoğlu, en son olarak 2008 yılında Yaban Gülü dizinde ekranlara geldi.

Bez Bebekteki Joker kaç yaşında?

20 Şubat 1979 Düzce doğumlu olan Mehmet Usta, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Ekmek Teknesi dizisinde oynadığı “Ölü” ve Bez bebek dizisinde ki “Şoker” karakterleriyle tanınmıştır.