Sık sorulan: Kraft Bebek Arabası Nasıl Katlanır?

Kraft bebek arabası nasıl oturma pozisyonu?

Oturma ünitesi bağlantı noktalarını şase üzerinde bulunan büyük yuvalara hizalayınız ve takınız; ünite tam olarak takıldığında “klik” sesi duyacaksınız. Oturma ünitesinin iki yanında bulunan yuvarlak düğmelere basılı tutup üniteyi yukarı / aşağı hareket ettirerek istenilen pozisyona getirebilirsiniz.

Kraft bebek arabası emniyet kemeri nasıl takılır?

EMNİYET KEMERİ KULLANIMI: Emniyet kemerinizin sağ ve sol kayışlarını ortada bulunan merkezi kemer tokasına birleştirerek takınız. Kemerler doğru olarak takıldığı zaman “klik” sesi duyacaksınız. Kemer takıldıktan sonra kayış uzunluğunu çocuğunuz için rahat aynı zamanda güvenli olacak bir sıkılıkta ayarlayınız.

Kraft bebek arabası nasıl temizlenir?

Bebek Arabası Yıkama: Tekerler ve Sabit Parçaların Temizliği

  1. Tekerleri fırçalayın: Tekerler bebek arabasının en sık kirlenen yeridir.
  2. Sabit parçaları silin: Bebek arabasının metal kısımlarını, kollarını ve sabit parçalarını yine biraz yüzey temizleyici ve bez yardımıyla silin.
  3. Ilık su ve bezle son kez silin:

Travel sistem bebek arabası ne demek?

Travel sistem bebek arabası; ana kucağı, portbebe ve oto koltuğu gibi fonksiyonları bünyesinde barındıran ve bebeğin doğumundan itibaren uzun bir süre kullanım imkânı sunan bebek arabası modelleridir.

You might be interested:  FAQ: Down Sendromlu Bebek Nasıl Anlaşılır?

Kraft markası hangi ülkeye ait?

Kraft Foods ABD merkezli gıda, bisküvi ve içecek üreten çok uluslu bir şirkettir. Şirket 1903 yılında James L. Kraft tarafından kurulmuştur.

Travel sistem bebek arabası kaç yaşına kadar kullanılır?

Sizin için araştırdık. Doğumdan itibaren üç-dört yaşına kadar kullanılabilen modüler bebek arabaları, travel sistem olarak adlandırılıyor. Bu modeller ilk aylarda portbebe, ilerleyen zamanlarda otomobil koltuğu olarak da kullanılıyor. Aynı zamanda kucakta yüzü bize bakacak şekilde ya da puset modunda da taşınabiliyor.

Bebek puseti ne kadar?

Bebek Taşıma Puseti Ana kucağı fiyatları, 79,99 TL-539,00 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Bebek arabası kaç derecede yıkanır?

PARÇASI ÇIKABİLEN BEBEK ARABALARI NASIL TEMİZLENİR? Arabanın tozlanmasını engellemek için yapılması gereken ilk müdahale, bebek arabasının çıkan kumaş bölgelerini makinede 30 derecelik bir ayarla yıkamak olacaktır. Güneşlik kısımlarının ise makinede yıkanması uygun görülmez.

Puset Kılıfı makinede yıkanır mı?

Çocuk koltuğu kılıfını yıkayın Makinada yıkayabilirsiniz. Siz yine de yıkama talimatlarına bakın. Sentetikler 40 derecede yıkanabilir.

Ana Kucağı nasıl temizlenir?

Ana Kucağı Temizliği Ana kucağının kumaş yüzeyini çamaşır makinasında yıkamak istediğinizde, 30 derecede hassas yıkama modunu tercih etmeniz önerilmektedir.

Travel sistem bebek arabası farkı nedir?

Önce ne anlama geldiğini açıklayalım: Travel sistem bebek arabası, pusetin üzerine oto koltuğu olarak kullanılan ana kucağının da monte edildiği modeldir. Yani siz o koltuğu hem araçta hem pusetin üzerinde, evde de ana kucağı olarak kullanabilirsiniz.

Travel sistem bebek arabası oto koltuğu oluyor mu?

Öncelikle travel sistem bebek arabalarında ana kucağı, oto koltuğu ve portbebe gibi ihtiyaç duyabileceğiniz fonksiyonlara sahip olduğunu belirtelim. Doğumdan itibaren 76cm’ye kadar oto koltuğu bebek arabasına takılabilir. Doğumdan başlamak üzere bebek 6 aylık olana kadar portbebeye dönüşebilir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Bebek Olmaması Için Erkek Ne Yapmalı?

Pusetli bebek arabası kaç aya kadar kullanılır?

Modeller işlevine göre ne kadar farklılık içerse de ev tipi ana kucağının kullanımı ile ilgili en verimli 6 ila 9 ay kadar kullanmak mantıklı olabilir.