Okuyucular soruyor: Yakadan Başlamalı Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

1 bucuk yaş bebek yeleği kaç ilmek başlanır?

Alaza Örgü – 1 yaş bebek yeleği 72 ilmek önler 14 ilmek (7+7) kollar 10 ilmek arka 20 ilmek roba 18 artırma mutlu günler | Facebook.

Boyundan başlamalı bebek yeleği kaç ilmekten başlanır?

Videolu Anlatımlı 3-4 yaş Çocuk Yeleği Yapımı için 4,5 numara misinalı şiş ile 70 ilmekten Yeleğe başlanıyor.

6 12 aylık bebek yeleği kaç ilmek?

Yeleğin yapılışı: 78 /80 ilmek başlanacak.

Bir yelek kaç ilmekle başlanır?

40 beden Şiş Örgülü Bayan Yeleği tarifi Anlatımlı Yapım aşamaları, İlmek sayıları Ön,Arka Kaç ilmekle başlanır ve Model anlatımı ile Kadınlara Şişle Yeni Yelek Örnekleri. 40 Beden Kadınlara Göre yapılan Yelek Modeli Angora İp ile yapılıyor ve Ön İlmek sayıları 90 ilmek ile başlanıyor. 3 numara şiş ile örülüyor.

Kolay bebek yeleği kaç ilmekle başlanır?

malzemeler: 1 yumak beyaz nako saten, 1 yumak mavi yarnArt polo, 3,5 numara şiş, 3 beyaz düğme. arka: 60 ilmek başladım.

5 yaş yeleği kaç ilmek başlanır?

Deniz Dalgası Örneğinde Ajurlu Çocuk Yelek Yapımı. 5.6 yaş – Örgü resimli anlatımlı örgü sitesi. Yapımı kolay ve çok şık görünen bir model. Malzemeler: Pembe nako elit baby 3. 5 numara şiş Düğme Yapılışı: Ön için 54 ilmek başlayıp 6 diş haraşo örelim. Örneğe örgünün ön yüzünde yapalım.

You might be interested:  Soru: Bebek Haberi Nasıl Verilir?

Bebek Yeleği sırt kaç ilmekle başlanır?

– Yeleğin ön kısmı örülürken 2 ayrı parça halinde örülmelidir. Örneğin; 40 ilmek genişliğinde örülmüş sırt için, 2 adet 23’er ilmekten örülmüş ön parça gereklidir. 6 ilmek fazla bırakılmasının sebebi ön parçaların kapanabilmesi için gerekli alanın yaratılmasıdır.

2 yaş hırka kaç ilmek?

1- Örgüye ön ortasından 88 ilmek başlanır. 3 diş haraşo örülür. 2 – 2. Diş örülürken 10 ilmek arayla 5 adet ilik açılır. 3- Haraşo sırasından sonra ilmekler; yaka tarafından başlanarak 3 diş haraşo, 20 ilmek örnek, 31 haraşo, 3 ilmek birlikte alınarak 2 ilmek kesilir, 31 haraşo şeklinde dizilir.

2 yaş erkek bebek yeleği kaç ilmek başlanır?

Merhaba arkadaşlar.. Bu videomda sizlere en çok beğenilen modellerden biri olan erkek bebek yeleğinin roba çalışmasını anlatmaya çalıştım.Yeleğimizi kartopu baby one 3 numara şiş ile örüyoruz.87 ilmek başlayıp 17.1.11.1.27.1.11.1.17 şeklinde ayrım yapıyoruz.

4 5 yaş yelek kaç ilmek başlanır?

Malzemeler: Gri bebe yünü 3. 5 numara şiş Düğme Keçe hazır süs Yapılışı: Geniş ön için 36 ilmek başlanır. Örgünün ön yüzünde haraşo olarak örelim. Örgünün arka yüzünde 4 haraşo,1 düz, 31 haraşo olarak örelim.

Büyük erkek yeleği kaç ilmek başlanır?

1) 69 ilmek atarak başlıyoruz. 2) 12 sıra 1 ters, 1 düz lastik ördükten sonra modelimizi uyguluyoruz. Yine burada da ters ilmekle başlamak çok önemli. Arka ile birleşecek kısma 6 lastik + 3 ters örgüyü uygulamaya devam ediyoruz.

Kadın Yelek kaç ilmek?

40 Beden Kadınlara Göre yapılan Yelek Modeli Angora İp ile yapılıyor ve Ön İlmek sayıları 90 ilmek ile başlanıyor. 3 numara şiş ile örülüyor.

Bayan örgü kazak kaç ilmek?

Bir kazak örmeyi düşünüyorsunuz ve arka parçanın ölçüsü de 60 cm olacak. Altmış’ı dokuza bölüp çıkan sayıyı onbir ile çarpıyoruz. Yani 73-74 ilmek atarak başlayabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Rüyada Bebek Uyutmak Ne Demek?

36 beden yelek kaç ilmek başlanır?

38 Beden Örgü Patları farklı örnek ile yapılan Bayan Yelek Tarifi- Kol Kesimi Düz yapılan Tam anlatımlı Kadın Yeleği Çeyizlik Yeleği. 36 -38 Beden Yelek ilmek sayıları: Ön parçalar 107 ilmek – Arka Parça 187 İlmek ile yapılır. 3 Numara Şiş Angora Alize İp.