Okuyucular soruyor: Ecrin Bebek Katili Kim?

Ecrin bebeğin katili yakalandı mı?

Hakkında arama kararı olan Deniz Kurnaz’ın 6 aydır Dursunbey ilçesinde inşaatlarda çalıştığı öğrenilirken, şahsın yapılan istihbarat çalışmaları sonrası Dursunbey Emniyeti tarafından yakalandığı öğrenildi.

Ecrin Kurnaz ın katili bulundu mu?

ECRİN KURNAZ ‘ IN KATİLİ BULUNDU MU? 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz ‘ı henüz kimin öldürdüğü bilinmiyor. Şüphelilerin ortaya çıkarılması için Adli Tıp raporu bekleniyor.

Ecrin’in davası ne oldu?

Samsun’da 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın ölümüyle ilgili yargılanan üvey babaanne Hacer Kurnaz, 3 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Kurnaz, cezaevinde yattığı süre göz önünde bulundurularak tahliye edildi.

Ecrin bebeğe ne oldu?

Türkiye’yi yasa boğan, yürek yakan haber Samsun’dan geldi. Müge Anlı’nın programıyla Türkiye’nin gündemine gelen Ecrin Kurnaz bebeğin cesedi bulundu. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’a ait olduğu düşünülen ayakkabı ile kemik parçaları bulunan bölgede arama çalışması gerçekleştiriliyor.

1 buçuk yaşındaki Ecrin bebeğe ne oldu?

Geçen sene Türkiye’nin gündemine oturan acı olayda Ecrin bebek ormanlık alanda ölü bulunmuştu. Geçtiğimiz sene Türkiye’nin içini yakan olayda 1,5 yaşındaki Ecrin bebek ormanlık alanda ölü olarak bulunmuştu. Son gelişmelere göre anne, baba, amca, babaanne ve dedenin de içinde bulunduğu 9 kişi gözaltına alındı.

You might be interested:  Soru: Hipotonik Bebek Ne Zaman Yürür?

Ikranur tirsi nin katili kim?

Giresun’da şüpheli bir şekilde ölen İkranur, cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. 14 yaşındaki amcası sorgusunda cinayeti kıskançlık nedeniyle işlediğini itiraf etti. Amca Sinan Tirsi, küçük kızı boğarak öldürdüğünü ve dereye de ablası ile birlikte attıklarını söyledi.

1 5 yaşındaki Ecrin’e ne oldu?

Samsun’da geçen yıl evinin önünden kaybolan ve bulunan kafatası ile kemik parçalarına yapılan DNA testi ile öldüğü kesinleşen 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz olayı ile ilgili gözaltına alınan 6 kişinin sorguları tamamlandı.

Leyla’nın katili kim?

Ağrı Ağrı’da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’ in ölümüne ilişkin yargılanan 7 sanıktan amca Yusuf Aydemir “kasten öldürme” suçundan ağırlaştırılmış müebbet, “cebir ve hile ile kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçundan 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Büyükşen cinayeti ne oldu?

Konya’nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesinde 3 Eylül 2018 günü meydana gelen olayda, 3 çocuk sahibi Metin ve Nejla Büyükşen çifti, evlerine giren kar maskeli saldırgan tarafından vurularak öldürmüştü.

Ecrin kurnaz cinayeti çözüldü mü?

1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz ‘ı arama çalışmaları sırasında bulunan kafatası ve kemik parçalarının ona ait olduğu kesinleşti. Ecrin bebeğin ölümüyle ilgili ilk olarak 6 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildiği açıklandı. Ecrin bebek operasyonunun ikinci gününde Ecrin ‘in anne ve dedesi serbest bırakıldı.

Ecrin bebek davası nedir?

Türkiye’nin gündemine oturan Ecrin bebek davasında üvey baba, üvey babaanne ve 2 kişi tutuklandı. Üvey babaanne ‘ihmali davranışla kasten adam öldürme’ suçundan, üvey baba ise ‘fuhuşa teşvik etmek, yaptırmak, aracılık etmek veya yer temin etmek’ suçundan tutuklandı.

2 yaşındaki Ecrin bebeğe ne oldu?

Antalya’nın Serik ilçesinde evlerinin önünde kaybolan 2 yaşındaki Ecrin, 32 saat sonra evlerinin hemen önünden geçen Beşgöz Deresi’ndeki köprünün altında ölü olarak bulundu.

You might be interested:  Bebek Karnında Ölürse Nasıl Anlaşılır?

Ecrin bebek cinayeti çözüldü mü?

Türkiye’nin kanını donduran Ecrin bebek cinayetiyle ilgili son dakika gelişmeleri yaşandı. 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ı arama çalışmaları sırasında bulunan kafatası ve kemik parçalarının ona ait olduğu kesinleşti. Ecrin bebek operasyonunun ikinci gününde Ecrin ‘in anne ve dedesi serbest bırakıldı.

3 yaşındaki Ecrin bulundu mu?

Antalya’nın Serik ilçesinde, evinin önünde oynarken kaybolan Ecrin Keskin’in cansız bedeni bulundu. Serik’e bağlı Kadriye Mahallesi Beşgöz mevkisinde babaannesi Fatma Keskin’in evde bulunduğu sırada kapının önünde oynayan Ecrin Keskin, bir anda gözden kayboldu.

Ecrin bebek ne zaman kayboldu?

Vezirköprü ilçe merkezine 32 km uzaklıktaki Alancık Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan Ecrin, 7 Mayıs’ta evinin önünde oynarken kayboldu.