Okuyucular soruyor: E Bebek Kimin?

Halil Erdoğmuş kimdir?

Halil Erdoğmuş,1969 yılında Uşak’ta doğdu. 2005 yılında ebebek.com ile eş zamanlı olarak Uşak merkezli Anadolu Ulaşım A.Ş. şirketinin Genel Müdürlüğünü yapmaya başladı. 2007 yılında Uşak’ta Metis-Anadolu Çağrı Merkezini kurdu ve burada yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlanmasına aracılık etti.

Ebebek yerli mi?

E-Bebek, Halil Erdoğmuş tarafından kurulan Ebebek Mağazacılık A.Ş., bünyesine ait bebek ürünleri alışverişi konusunda Türkiye’nin ilk online mağazasıdır. Genel Müdürlük ofisi 2 bin 250 metrekarelik ofis alanı ile İstanbul’da yer alıyor. e-bebek.com’un yüzde 50,4 hissesi 2011 yılından itibaren Topbaş Ailesi’ne aittir.

E-bebek nasıl kuruldu?

ebebek ‘in kuruluş hikâyesi; 2000’li yılların başlarına dayanıyor. Öncelikle ailelere rehberlik edebilmek amacıyla bir içerik sitesi olarak bebek.com sitesini; 2001 yılının Eylül ayında da anne– babaların ve bebeklerin her türlü ihtiyacını bir arada bulabilecekleri ebebek e-ticaret sitesini kurduk.

E-bebek satıldı mı?

Yatırım ve sermaye artırımı sonrası Halil Erdoğmuş’un hisse oranı yüzde 41,17’ye gerilemiş. Mustafa Latif Topbaş, Muhammed Topbaş ve Musa Topbaş’ın toplam hisse oranı ise yüzde 50,4′ e çıkmış.

E-bebek Genel Müdürü kim?

Halil Erdogmus – General Manager – ebebek | LinkedIn.

Ebebek hangi firmanın?

EBEBEK MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ ebebek isimli markasıyla online ve fiziki mağazaları ile hizmet veren bir parekende şirketidir.

Ebebek Kimin 2021?

Bebek ihtiyaçları sitesi e-bebek.com’un yüzde 50’si Topbaş Ailesi’ne geçti. Bebek ihtiyaçlarına dönük online mağaza olan e-bebek.com’un yüzde 40’ı satılırken sermaye artırımı ile Topbaş Ailesi’nin payı yüzde 50 oldu. E-bebek.com Genel Müdürü Halil Erdoğmuş, “Bu yıl 75 milyon lira ciro hedefliyoruz” dedi.

You might be interested:  FAQ: Tüp Bebek Sonrası Hamilelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Hello Baby kimin?

Bebek ürünleri dikeyinde faaliyet gösteren çok kanallı perakende girişimi ebebek, offline bebek perakende mağazası Hello Baby&Kids’i satın alıyor. Rekabet Kurumu tarafından onaylanması beklenen anlaşmayla Hello Baby ‘nin tüm hisseleri ebebek’e devrediliyor.

Ebebek kaç şubesi?

Türkiye’de 40 ilde toplam 101 mağazası olan şirket, 2018 yılında 133 mağazaya ulaşmayı planlıyor. Şirket, açılacak 32 yeni mağazayla 10 yeni il ile birlikte toplam 50 ilde yer alacak.

Ebebek hangi ülkelerde var?

Bebek giyiminden, bebek bakım ürünlerine; ıslak mendillerden, beslenme ürünlerine kadar anne ve bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı misyon edinen ebebek.com’un Türkiye dışında hizmet vereceği ülkeler ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Belçika, İsviçre, Danimarka, Hollanda ve Azerbaycan oldu.

Civil kime ait?

Bunlardan biri de Mustafa Yıldıran O da çaycılık ve biletçilikle iş hayatına başlayanlardan. Bugün çocuk giyiminda önemli Türk markaları arasına giren Civil ‘in kurucusu. Mustafa Yıldıran, 1974 Artvin doğumlu.