Okuyucular soruyor: Civil Bebek Giyim Nerede?

Civil hangi illerde var?

Civil Mağazaları, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Kocaeli gibi büyük şehirler dahil toplamda 44 ilde hizmet vermektedir.

Civil kaç mağazası var?

Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Civil Çocuk Dünyası; www.civilim.com siz müşterilerimizin de teveccühüyle kısa zamanda yurt içinde 70, yurt dışında 9 mağazası ve 2000’den fazla çalışanıyla 100.000 m2 satış

Civil açık mı?

Civil Çocuk Dünyası, şubelerinin çalışma saatleri sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasındadır. Civil şubeleri; hafta sonlarında, resmi tatillerde ve dini bayramlarda da hizmet vermektedir.

Civil kime ait?

Bugün çocuk giyiminda önemli Türk markaları arasına giren Civil ‘in kurucusu. Mustafa Yıldıran, 1974 Artvin doğumlu. Orta ve lise eğitimini İstanbul Sarıyer’de tamamlamış.

Ebebek hangi şehirlerde var?

2010 Ekim ayından itibaren İstanbul, Ankara ve İzmir’de açılacak yeni mağazaların yanı sıra, Adana, Antalya, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Trabzon ve Uşak’ta da mağaza açacaklarını belirten Erdoğmuş, “e-ticaret sitemizin yanında, farklı

Civil kapıda nakit ödeme var mı?

165 TL ye kadar olan siparişleriniz için kapıda ödeme yapabilirsiniz. 165 TL üstü siparişleriniz için Kredi Kartı veya HavaleEft ile ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme sistemi içerisinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Prima Bebek Bezi Hangi Ülkenin Malı?

E bebek sahibi kim?

ebebek kurucu sahibi Halil Erdoğmuş’tur. Halil Erdoğmuş bir kısım hisselerini topbaş ailesine devretmiştir. e – bebek.com, 2 Aralık 2011’de olağanüstü genel kurula gitti ve Erdoğmuş hisselerinin yarısını Topbaş Ailesi’ne devretti.

Ankamall’de hangi markalar var?

Ankamall Mağazalar

  • Adidas (Kat:2)
  • Ayakkabı Dünyası (Kat:1)
  • Bambi (Kat:0)
  • Ceyo (Kat:2)
  • Columbia (Kat:2)
  • Deichman (Kat:0)
  • Derimod (Kat:1)
  • Desa (Kat:0)

Civil kapıda ödeme nasıl yapılır?

165 TL ye kadar olan siparişleriniz için kapıda ödeme yapabilirsiniz. 165 TL üstü siparişleriniz için Kredi Kartı veya HavaleEft ile ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme sistemi içerisinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Civil tam Kapanmada açık mı?

Civil, şubelerinin çalışma saatleri sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasındadır. Civil şubeleri; hafta sonları, resmi tatillerde ve dini bayramlarda da müşterilerine hizmet vermektedir. Civil müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 12 31 numaralı hattı arayabilir ve talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ebebek açık mı?

Ebebek müşterilerine iki farklı mağaza konseptiyle hizmet vermektedir.Bu neden ile iki farklı çalışma saati vardır. AVM içinde yer alan mağazalar sabah 10.00’da açılıp, akşam 22.00’de kapanmaktadır. Cadde mağazaları sabah 09.00’da açılıp,akşam 22.00’de kapanmaktadır.

Civil kaç tl üzeri kargo bedava?

100 TL ve Üzeri Kargo Bedava – 100 TL ve üzeri tüm ürünlerde geçerlidir.

Ali Yıldıran nereli?

Aslen Artvinliyiz. Babam 1960’larda İstanbul’a gelerek önce Gültepe Endüstri Meslek Lisesi’nde kantincilik ardından marketçilik yapmış. Ben ise 1975 doğumluyum.