Okuyucular soruyor: Boyundan Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

1 bucuk yaş bebek yeleği kaç ilmek başlanır?

Alaza Örgü – 1 yaş bebek yeleği 72 ilmek önler 14 ilmek (7+7) kollar 10 ilmek arka 20 ilmek roba 18 artırma mutlu günler | Facebook.

6 12 aylık bebek yeleği kaç ilmek?

Yeleğin yapılışı: 78 /80 ilmek başlanacak.

3 4 yaş bebek yeleği kaç ilmek başlanır?

Videolu Anlatımlı 3 – 4 yaş Çocuk Yeleği Yapımı için 4,5 numara misinalı şiş ile 70 ilmekten Yeleğe başlanıyor.

Erkek bebek yeleği kaç ilmekle başlanır?

MALZEMELER: Himalaya bebe ipi (2 Adet) 4 Numara şiş ARKA: 73 ilmek başlanır. 5 diş haroşa örülür.

Bir yelek kaç ilmekle başlanır?

40 beden Şiş Örgülü Bayan Yeleği tarifi Anlatımlı Yapım aşamaları, İlmek sayıları Ön,Arka Kaç ilmekle başlanır ve Model anlatımı ile Kadınlara Şişle Yeni Yelek Örnekleri. 40 Beden Kadınlara Göre yapılan Yelek Modeli Angora İp ile yapılıyor ve Ön İlmek sayıları 90 ilmek ile başlanıyor. 3 numara şiş ile örülüyor.

Kolay bebek yeleği kaç ilmekle başlanır?

malzemeler: 1 yumak beyaz nako saten, 1 yumak mavi yarnArt polo, 3,5 numara şiş, 3 beyaz düğme. arka: 60 ilmek başladım.

6 yaş yelek kaç ilmek başlanır?

Deniz Dalgası Örneğinde Ajurlu Çocuk Yelek Yapımı. 5. 6 yaş – Örgü resimli anlatımlı örgü sitesi. Yapımı kolay ve çok şık görünen bir model. Malzemeler: Pembe nako elit baby 3.5 numara şiş Düğme Yapılışı: Ön için 54 ilmek başlayıp 6 diş haraşo örelim. Örneğe örgünün ön yüzünde yapalım.

You might be interested:  Soru: Bebek Dişleri Ne Zaman Tamamlanır?

2 yaş erkek bebek yeleği kaç ilmek başlanır?

Merhaba arkadaşlar.. Bu videomda sizlere en çok beğenilen modellerden biri olan erkek bebek yeleğinin roba çalışmasını anlatmaya çalıştım.Yeleğimizi kartopu baby one 3 numara şiş ile örüyoruz.87 ilmek başlayıp 17.1.11.1.27.1.11.1.17 şeklinde ayrım yapıyoruz.

4 yaş çocuk yeleği kaç ilmek olur?

Merhabalar* 4 yaş için 170 ilmek ile başlanmıştır.*Model alntıdır.

4 yaş yelek arkası kaç ilmek başlanır?

Yeleğin Arkası Yalancı Pirinç Örneği ile 40 ilmekten başlanıyor.

4 5 yaş yelek kaç ilmek başlanır?

Malzemeler: Gri bebe yünü 3. 5 numara şiş Düğme Keçe hazır süs Yapılışı: Geniş ön için 36 ilmek başlanır. Örgünün ön yüzünde haraşo olarak örelim. Örgünün arka yüzünde 4 haraşo,1 düz, 31 haraşo olarak örelim.

5 yaş yelek kaç ilmekle başlanır?

Efe yeleği 2 yumaktan çıktı 5 yaş için yaptım 3, 5 nolu şişle3 ilmekle başlanıp yanlardan artış yapılır yaşa göre yapılır.Çocuğun bedenine göre yapılır.Artış ön bedenin yarısı kadar artış yapılır.arkada önden 10 ilmek yapılır.Yakada kollarda ve arka kollarda görülen çukur görünüm üç tersten sonra Selanik gibi bir ilmek

Bebek Yeleği sırt kaç ilmekle başlanır?

– Yeleğin ön kısmı örülürken 2 ayrı parça halinde örülmelidir. Örneğin; 40 ilmek genişliğinde örülmüş sırt için, 2 adet 23’er ilmekten örülmüş ön parça gereklidir. 6 ilmek fazla bırakılmasının sebebi ön parçaların kapanabilmesi için gerekli alanın yaratılmasıdır.