Hızlı Cevap: E Bebek Iade Nasıl Yapılır?

E bebek iade oluyor mu?

İnternetten alınan ürünün iade süresi 14 gündür. Mağazadan alınan ürünün iade süresi 7 gündür. Değişim süresi içinde belirtilen süreçte ürünü istediğiniz zaman değiştirebilir ya da yerine ürün bedeli kadar ebebek alışveriş çeki alabilirsiniz.

Trendyol Hangi ürünler iade edilemez?

İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ebebek internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

İnternetten yapılan alışverişlerin mağazalardan iade edilmesi durumunda kredi kartınıza geri ödeme imkânı teknik olarak yoktur. Kabul etmeniz durumunda iade edilen ürün karşılığında 2 yıl kullanım süreli ebebek alışveriş çeki olarak alabilir ya da ürünün değişimini talep edebilirsiniz.

E bebek sipariş nasıl verilir?

BKM Express üye bilgilerinizle işleminizi gerçekleştirdikten sonra otomatik olarak www. ebebek.com’a döneceksiniz. “Onayla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemeniz tamamlandığında ekranda sipariş numaranız oluşacaktır.

Mağazadan alınan ürün değişimi kaç gündür?

Mağazadan satın almış olduğunuz ürünü şartlar sağlandığı takdirde iade edebilirsiniz. Bazı mağazalar 15 (On beş) gün içerisinde satın alınmış ürünü koşulsuz olarak aynen iade alırken bazı mağazalar 7 yedi gün içinde bazıları ise aynı gün koşulsuz olarak ürün iadesi yapmaktadır.

You might be interested:  Soru: Beş Aylık Bebek Ne Yemeli?

Trendyol iade talebini geri alma nasıl yapılır?

trendyol.com ve mobile uygulamalarda yer alan ‘Hesabım’ bölümünden ‘Siparişlerim’e’ gidin. ‘Detaylar’ butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin. ‘Kolay İade Talebi Oluştur’ butonuna basın. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin.

Trendyol hangi kargo firması ile çalışıyor?

Siparişlerinizi Trendyol kargo otomatları, PTT Kargomatları, YK Plus kargo otomatları ve Aras Kargo kargo otomatlarından teslim alabilirsiniz.

Koşulsuz iade hakkı nedir?

(1) Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

LC Waikiki internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim/iade zorunlu değildir. Buna rağmen, LC Waikiki mağazalarımızda 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim/iade konusunda destek olmaktayız.

Değişim süresi ne kadar?

Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 45 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

DeFacto internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

Sitemizden alınan ürünleri faturanız ile birlikte 60 gün içerisinde en yakın DeFacto mağazasına iade edebilir ya da mağazalarımızda değişimini yapabilirsiniz.

E bebek kargosu kaç günde gelir?

Siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul içi teslimatlar için ortalama 1-3 iş günü, diğer bölgelerdeki teslimatlar için ise ortalama 1 haftadır. Pazar günü ve diğer resmi tatil günleri hariç hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

Ebebek sipariş işleniyor ne demek?

Bu sipariş durumlarının açıklaması şu şekildedir: – İşleniyor: Siparişiniz tedarik aşamasındadır, ortalama olarak 1-2 gün içerisinde temin edilip yola çıkacaktır. – Kargolandı: Siparişiniz kargoya verilmiştir.

You might be interested:  Sık sorulan: Bebek Emmek Istemiyorsa Ne Yapılmalı?

Ebebek üyelik ne ise yarar?

ebebek bebevenylerine taksit imkanı sunmaya özen gösterir ve alışverişlerini taksitlendirirken vade farkı uygulamaz. Genellikle kullanılan tüm kartlara taksit imkanı ve kredi kartınızda biriken puanlar ile ödeme imkanı sunar.