FAQ: Önlem Bebek Bezi Kimin?

Önlem Bebek bezi hangi ülkenin malı?

Önlem Bebek Bezi Pakten Sağlık Ürünleri A.Ş tarafından üretilmekte olan marka üretimlerinin tamamını Gaziantep’te gerçekleştirmektedir.

Pakten sahibi kim?

Kapasite artırımı ve otomasyon alanında 50 milyon liralık yatırım yaptıklarını açıklayan Pakten Sağlık Ürünleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Halil Tepe, “Yatırımlarımız geçen yıl başladı.

Sleepy hangi ülkeye ait?

Sleepy bebek bezi markası, Türkiye’de faaliyetlerine 2004 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye aittir. Eruslu Sağlık 2010 yılında, yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili; 2013 yılında hasta altı örtüsü üretimine de başladı.

Prima bebek bezi hangi ülkenin malı?

Prima Amerika merkezli 1837 yılında kurulan P&G (Procter & Gamble) adlı şirketin bebek bezi markasıdır. Türkiye pazarına 1987 yılında giren P&G; Türkiye’de toz deterjan, hazır çocuk bezi, hijyenik ped ve çamaşır suyu üretim tesisleri ve dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Sleepy hangi şehirde üretiliyor?

Gaziantep’te geniş alana yayılan üretim sahası ile son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretilen dünya standartlarındaki ürünler, yaygın bayi ağıyla yurt içi ve yurt dışında son tüketiciyle buluşturulmaktadır. Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sleepy ped doğal mı?

Reklamlarda gördüğüm ve bende merak uyandıran yeni ped markası. Doğal bambu lifleriyle üretilmiş ve kanatları saf suyla dokunmuş. Renklendirici desen içermeyen iç yüzeyi,koku kontrolü sağlayan formülü ve hassas ciltlere uygunluğu vaatleri arasında.

You might be interested:  Sık sorulan: Bebek Bisküvisi Maması Nasıl Yapılır?

Eruslu global sahibi kimdir?

Eruslu Grup’un başındaki isim ise Türkiye’nin tanınmış işadamlarından Ökkeş Eruslu.

Prima bez nerede üretiliyor?

Bugün tamamı yurtdışından ithal edilen ve 5 yıldızlı cilt koruması sunan Prima Premium Care ürünleri ise Nisan ayından itibaren P&G’nin Gebze fabrikasında üretilerek, tüketiciler ile buluşacak.

Aptamil hangi ülkeye ait?

Fransa merkezli sütlü ürünler ve içecekler üreten çok uluslu bir şirket olan Danone’yi yahudi asıllı doktor İsaac Carraso kurmuştur. Türkiye pazarına 1997 yılında Grup Danone Türkiye olarak giren şirket su, sütlü ürünler ve medikal beslenme sektörlerinde faaliyet gösteriyor ve Türkiye’de 7 şehirde üretim yapıyor.