FAQ: Bez Bebek Yağmur Kim?

Bez Bebek yağmur Hangi dizilerde oynadı?

Reyhan Asena Keskinci, 2001 İstanbul doğumlu oyuncu. İlk olarak 2004 yıllarında Aliye ve Yadigar isimli dizilerde oynadı. Daha sonra Hırsız Polis, Parmaklıklar Ardında ve Bez Bebek isimli dizilerde oynadı.

Bez bebekteki yağmur şimdi kaç yaşında?

Bir dönem televizyonlarına damga vuran ‘ Bez Bebek ‘ dizisinin Yağmur ‘u Asena Keskinci büyüdü. ‘ Bez Bebek ‘ dizisiyle adını duyuran 2001 doğumlu Asena Keskinci büyüdü. Kızıl saçlarıyla ve sempatik rolüyle bütün dikkatleri üzerine çeken Keskinci, şimdi 16 yaşında bir genç kız oldu.

Kaç yaşında Asena Keskinci?

2007-2010 yılları arasında yayınlanan ‘Bez Bebek’ dizisinde ‘Yağmur’ karakterine hayat veren Asena Keskinci, değişimiyle görenleri şaşırtıyor. Birçok projede yer alan Keskinci, şimdilerde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk öğrenimine devam ediyor.

Asena Ekinci hangi dizilerde oynadı?

Reyhan Asena Keskinci, 20 Eylül 2001 yılında İstanbul’da doğdu. Oyunculuğa çok küçük yaşta adım atan Asena Keskinci, birçok reklam filmi ve dizi de rol aldı. 2007-2010 yılları arsında yayınlanan Bez Bebek dizisinde oynadığı Yağmur karakteri ile izleyici tarafından tanındı.

Evrim Akın kaç yaşında?

MASUMİYET HANDE ROLÜ Hande karakterine hayat veren Asena Keskinci hakkındaki bilgiler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Hande karakteri dizide Ela’yı hiç sevmeyen, onun iyiliğini istemeyen kuzeni rolünde. Aynı apartmanda yaşayan Hande ve Ela, düşman kardeşler gibi.

Asena Keskinci kimin kizi?

Sibel Kasapoğlu, 01 Ocak 1998 doğumlu. 18 yaşında olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okuyor. Bez Bebek dizisinde Özge rolüyle tanıdığımız Sibel Kasapoğlu, en son olarak 2008 yılında Yaban Gülü dizinde ekranlara geldi. Şu an ekranlarda görünmeyen genç oyuncu üniversite eğitimine devam ediyor.

You might be interested:  Soru: Kesede Bebek En Geç Ne Zaman Görülür?

Asena Keskinci saç rengi nedir?

Kızıl saçları ve tatlı yüzüyle herkesin sempatisini kazanan Reyhan Asena Keskinci ‘yi ilk olarak Aliye’de izlemiştik.

Köstebekgiller Pelin şimdi kaç yaşında?

Asena Keskinci, 20 Eylül 2001 yılında İstanbul’da doğdu.