FAQ: Bez Bebek Joker Kim?

Bez bebek Joker karakteri kimdir?

Mehmet Usta 20 Şubat 1979 Düzce doğumlu. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Ekmek Teknesi dizisinde oynadığı “Ölü” ve Bez bebek dizisinde ki “Şoker” karakterleriyle tanınır. Aslen Trabzon’ludur.

Mehmet Usta kimdir ne iş yapar?

20 Şubat 1979 Düzce doğumlu olan Mehmet Usta, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Ekmek Teknesi dizisinde oynadığı “Ölü” ve Bez bebek dizisinde ki “Şoker” karakterleriyle tanınmıştır. Aslen Trabzon’lu olan oyuncunun ailesi küçük yaşlarda babasının ve amcalarının iş kurduğu İstanbul’a taşındı.

Mehmet Usta kaç yaşında?

Bez Bebek dizisinin 72. bölümünden sonra ise Alpay Kemal Atalan, Hakan karakterini canlandırmıştı. Ünlü oyuncu; Avrupa Yakası, Genco, Doktorlar ve Tek Yürek gibi başarılı yapımlarda da yer almıştı. Alpay Kemal Atalan 9 Ocak 1978 tarihinde Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde dünyaya geldi.

Fadi yi kim oynuyor?

Birçok insan Teşkilat dizisinde Zayed Fadi karakterine hayat veren Mehmet Usta’nın kim olduğunu araştırıyor. Peki ama Teşkilat’ın Zayed Fadi ‘si Mehmet Usta kimdir, hangi dizilerde oynadı, yaşı kaç, boyu kaç, instagram adresi ne? TRT 1’in her Pazar ekrana gelen Teşkilat dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor.

Mehmet usta bez bebekte kaç yaşındaydı?

İtalya, Fransa, Almanya, Katar ve Yunanistan’da çalışmalar yürüten Mehmet Şefin özgeçmişi ile ilgili yarışmanın sitesinde şu bilgiler veriliyor: Aslen Bolulu olan Mehmet Yalçınkaya 45 yaşında.

Bez Bebek hangi yılda çekildi?

Bez Bebek, 20 Eylül 2007’de FOX’ta yayına başlayan Türk yapımı fantastik, komedi ve çocuk türündeki televizyon dizisidir. Dizinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar, yönetmeni ise Serpil Kurtça’dır. Üçüncü sezonda Hakan karakteri değişmiş ve Tan Sağtürk’ün yerine Alpay Atalan geçmiştir.

You might be interested:  Soru: Hangi Aylarda Hamile Kalınırsa Bebek Erkek Olur?

Sinan Çalışkan kaç yaşında?

Asena Keskinci, 20 Eylül 2001 tarihinde dünyaya geldi.